Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanacsokat kernek! A baratomna...

Tanacsokat kernek! A baratomnak balesete volt es felszeretnem viditani?!

Figyelt kérdés
Egy hete nem lattam a baratom mert elmentek nyaralni tegnap kellet volna hazaerkezzenek de eleg komoly balesetuk volt az autopalyan most korhazba vannak sajnos meglatogatni nem tudom mert messze vannak de holnap utan jonnek haza es szeretnek valamit kesziteni vagy venni neki vagy agyatok valami tippet mit csinaljak h eltereljem a gondolatait es hogy jobb kedvre deritsem ? :(

#baleset #meglepetés #orom okozas
2014. aug. 26. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmit magadat add. Nyűgözd le azzal, hogy érdekel mi van vele. Ha ő okozta a balesetet, azon még elrágódhat egy darabig. Fel kell dolgoznia. De ha más okozta azt is meg kell emésztenie. Hagyd hadd beszéljen róla. Figyelj rá, most ez a legnagyobb ajándék. Némi édesség azért bele fér, persze ha te sütöd, már maga ajándék.
2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem o okozta :( es am koszi a tippet :)
2014. aug. 26. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

mikor nekem volt balesetem, én csak egy kiadós szo****ásra vágytam utána asszonykától, hogy érezzem érdemes élni...

tudom ezért kapom is a piros pacsikat mindjárt...

2014. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)) nem meglepo ferfiaknal nem :)) de azert szerintem o nem ilyesmire vagyik most :)
2014. aug. 26. 22:53
 5/8 anonim válasza:
56%

Valami apróság, ami személyes, amit Te kreáltál. Akár egy saját készítésű képkeret a közös képetekkel, vagy ha jól rajzolsz, rajzolj neki, de ha annyira nem megy, akkor is megpróbálkozhatsz vele, valami vidámat,vicceset, vagy ami mutatja a szeretetedet. Simán tudsz ötletet venni a netről, Google-ba beírod, hogy DIY (Do It Yourself) gifts /for him/, vagy "How to draw......." ->ezt YouTube-ra is beírhatod. Egyébként, van egy nagyon jó oldal, én nagyon szeretem, rengeteg kreatív ötlet van rajta. Én legutóbb szülinapra csináltam meg ezt a fotóalbumot egy kis ragasztó, nyomtatás,szalagok,papír és kis fém dobozka segítségével.: [link]


Sok sikert, és mielőbbi felépülést!

2014. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi aranyos vagy es nagyon jok az otletek :)
2014. aug. 27. 00:19
 7/8 anonim ***** válasza:

3. hsz +1

4. hsz- de, hacsak nem szakadt le neki vagy nem tört el a medencéje...

5. hsz micsoda hülyeség

2014. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlessingOfMigh válasza:
Szerintem ha jóban vagytok már annak örülni fog h vele vagy
2014. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!