Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Barátomnak ajándék évfordulóra?

Barátomnak ajándék évfordulóra?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva leszünk egy évesek és szeretnék neki valami személyeset adni/készíteni, nem akarok tömegcuccot venni neki. Valami ötlet esetleg?

Szülinapjára kapott olyat képkeretet amiben a közös fotóink voltak,szóval az kilőve. Minden ötletet szívesen fogadok.

18/L



2014. jún. 22. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi amikor egy évesek lettünk, én fotókönyvet csináltam közös fotókkal és saját verssel.
2014. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ajandekot nem tudok, mert én is a fotókat javasoltam volna de akkor az kilőve..

de esetleg vacsit is főzhetnél neki, vagy sziv alaku tortát süthetnél neki az "1 éves szülinapotokra" vagy akár csinaltathatsz is olyan tortat amire a fototokat ranyomtatják vagy ilyesmi.

Ésetleg karkoto (valami fius) mondjuk bőr.. ha van rajta fémfelulet bele lehet graviroztatni a datumot h mikor jottetek ossze vagy a neveteket..

Amugy mi évfordulot nem nagyon szoktunk ünnepelni csak elmegyunk vacsorazni max, szal esetleg tisztázd vele h ő egyaltalan akarja e ajandekozassal unnepelni :) (ha nincs ajandekozas vacsi sutes még úgyis lehet :) )

2014. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta már kitalált nekem egy klassz ajándékot, szóval énis szeretnék neki valami jót. :)
2014. jún. 22. 19:06
 4/9 anonim válasza:

csinálj neki vmi jó kaját, kedvenc film/zene, esetleg vmi szexi ruha is beficcenhet estére

csinálj karkötőt v nyakláncot, fénykép album

2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy a szándék a lényeg, de én egy fiú helyében nem biztos, hogy annyira örülnék egy karkötőnek vagy fényképalbumnak. De persze mindig a gesztus, a szándék a lényeg, tehát, ha szeretettel adod, akkor azt érezni fogja és az a fontos. :-)

Neked kéne őt ismerned, szerintem az a jó ajándék, amely személyre szóló. Az egyéniségéből, hobbijaiból, érdeklődési köréből indulj ki, illetve, ha tudod valamiről, hogy régóta szeretne egy tárgyat (csak egy ötlet: ha például szeret túrázni, akkor egy jó hátizsák, de ez csak egy szemléltető példa :-)) akkor vehetsz/csinálhatsz neki olyasmit.

(Páromnak most épp pénztárca "hiánya" van, én talán most azt vennék neki.)

2014. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mi a barátommal az első évfordulón:

Egy romantikus vacsora aztán egy rövid séta, utána otthon egy szex ruha, és egy jó kis szex ENNYI? SZERINTEM NEKI IS EZ LENNE A LEGJOBB!

2014. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Husqvarna-nál elég jó kis ekekapákat lehet akciós áron vásárolni...
2014. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vegyél neki egy menüt a mcdonaldsban otthon meg sz*pd le én ennek örülnék a legjobban
2014. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 elena95 válasza:
Sztem is az a legjobb ha olyat adsz ami neki hasznos a sutes fozes plussz melle sztem az mindig bevalik..en pl ilyen sex meglepibe nem vagyok oda igyos ugyis megcsin amit szeret ahhoz nem kell évforduló ;) de ahogy érzed :) gratula mi is 1
2015. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!