Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak szerintem irreális,...

Csak szerintem irreális, amennyit ezért a lóért kérnek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 23. 20:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
is lehet kapni, lemaradt
2015. jan. 24. 12:14
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell ahhoz "külföldi papíros" ló, hogy 3-4 millióba kerüljön. Amelyik jó származású jó küllemű, ne adj Isten jól képzett, van benne potenciál arra, amire a fentiek predesztináljákés ezt versenyen bizonyítja is, akkor érheti annak a tíz-hússzorosát is, magyar lóként. A gond itt az, hogy az a félvér csikó az nagyon gyengécske ahhoz az árhoz, az akhalokhoz meg nem értek. Fajtájához képest is egész jó külleme van szerintem, ha van valaki, aki ennyit ad érte, hogy kis kategóriákban menjen vele, hát egészségére. Hogy mennyire tisztavérű és milyen %-ban elfogadottak az idegen fajtájú lovak (mint pl. ameilyennek a Karamella vonal tűnik) passz.


Közben felrakta megint a Kyrát 2,5 millióért...beszarás, hogy azóta sem adta el. :D

2015. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Aki kíváncsi: [link]


4 lábon pataharang, fásli, azon ínvédő(!!), három felé kikötve (egy lefelé, egy oldalra, egy fentre)...jól emlékeztem én! Aztán mikor kikapcsolja őket, megy felfelé a ló...nagyon "hasznos" képzést kapott szerencsétlen...:( Pedig még jól is néz ki, kár érte.

2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a fedelesben készült videó tényleg király!

amikor a szabadon lévő ló besétált, azt hittem kandikamera!

de szegény akhal mekkorát botlott, de a lényeg utána megdícsérte!

a másik lóból meg tuti karácsonyfát akart csinálni, annyi felszereléssel.

egyébként az akhallal ügetőversenyre készül?

remek lovas!

2015. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nos igazából legalábbis én soha nem adnék 1 milliónál többet félvér lóért.Bár ha a származása vagy a külleme olyan lenne akkor talán.Meg ha csak 2 fajtából lenne összeállítva ami eleve jó akkor talán de amúgy nem.

A külföldi dologgal meg azt szoktam mondani ki kell menni meg kell tapasztalni ,hogy a jót ott is ugyan úgy meg kell fizetni 😉

Úgy nem lehet lovat eladni ilyen összegekért ,hogy mert jó a származása nyereg alatt megy..stb.

2 réteg van . Van amit 300 százezerig el lehet adni meg van a nagyon nagy összegű.Így nem adja el ha csak vannak de nem viszi versenyre.Azért ,hogy ő eladja ennyi pénzért igen is tenni kell.

2015. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

muhaha hát ez tényleg nagyon vicces!

[link]


és hogy lett magyar sportló, amikor eddig shagya volt? a "kyra 110 körül" az egyik legviccesebb videó, a galoppon tanult lovagolni, vagy mi ez a póz?


egyébként sajnálom szegényt, hogy ha meg kell válnia mind a 3 lovától, de nem attól lesz jó helyük, hogy irreális áron árulja őket... vagy házat akar venni az árukból, vagy mi?


amúgy most látom csak, hogy a csikó az kyrától van (és így hogy lesz furioso amúgy?), ahhoz képest, hogy pár éve még azt se tudta mit eszik egy ló jól belejött, ha csikót nevelt.


én szurkolok neki (vagy inkább a lovaknak) hogy jó helyre, értő kézbe kerüljenek a lovak!

2015. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem a szürkéje volt az arab? Vagy keverem vki mással? Végsősoron jól néznek ki, de amikor így mozdulatlanra kötik, azt nekem fáj nézni és erre ne mondja senki, hogy szakértelem (aminek az eredménye megér ennyi pénzt!), meg lószeretet... De végülis nem a lány eladó. :)
2015. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem rá régebbről. Korábban vezetett egy blogot is, de az mára már megszűnt, pedig voltak ott is gyöngyszemek. Az első lovát még kupectől vette majd árulta millió feletti összegért, természetesen azóta sem kelt el (meglepő módon). A szürke arabot tenyészteni vette, elvileg 12 éves volt, aztán kiderült, hogy 20-on felül van és meddő. Majd hirdetett még egy tényleg nagyon szép heréltet, de azt is irreálisan magas összegért. Az Akhal-teke nem feltétlenül drága, ha jó papíros akkor megérhet ennyit (persze nem ezzel a képzettséggel).
2015. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a blogját már törölte, de itt van néhány gyöngyszem és egyéb vélemény a csajról : [link]
2015. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Még mindig nem adta el őket, pedig a Facebookos csopiba írta, hogy az összesre van jelölt :D


[link]

2015. ápr. 2. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!