Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni egy kezdő díjlovas versenyre?

Figyelt kérdés

még soha nem voltam díjlovas versenyen és amelyik lóval tudnék menni az sem volt.

előre köszönöm a válaszokat :)



2015. febr. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
hát az hosszú idő is lehet. Ha a ló tudja a lépéseket, csak neked kell szoknod egy kicsit, össze kell kovácsolódnotok. Én díj ugratok, de én folyamatosan gyakorlok, és amikor úgy érzem megy, akkor jelentkezem a legközelebbi versenyre. Ez mindenkinél más és más.:)
2015. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy D,C,E kategória naygon alap,főként a D és a C,ha tudod az alap patanyomfigurákat és a 3 jármódot (merthogy a C D ezeknél többet nem követel meg) akkor készen állsz. Maximum a pontosságot kell gyakorold h megfelelően kilovagold a négyszöget ,mindent pontosan csinálj. Még ha nem volt a ló versenyen vagy négyszögben soha az megnehezítheti a dolgot..
2015. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha tudnánk, hogy most milyen szinten álltok és milyen osztályban készültök indulni, akkor az nem lenne hátrány...

Mondjuk ha az E, A osztályokat vesszük alapul és van rajtengedélyed, akkor egy normálisan belovagolt lóval nem jelenthet túl nagy nehézséget a felkészülés.

2015. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!