Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovarda Budapesten,...

Tollbogre kérdése:

Van olyan lovarda Budapesten, amiben le lehet dolgozni a lovaglás árát?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, középhaladó szintű, nem undorodom a trágyázástól, fel tudom szerszámozni a lovat stb.

2015. febr. 13. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Általában megvannak a saját lovászok ,de ahol van is ilyen ott dolgozol 12 órákat (ha nem többet) aztán kapsz egy gebét amivel mehetsz pár kört ,a legrosszabb lovat odadják majd .
2015. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A Ba-Ta tanyára kerestek hidegvérűek mellé segítőt heti 1-2x, vagy fizetnek, vagy lelovagolhatod a munkádat. Bár az Szigetszentmiklós. Ha jól emlékszem nem trágyázni kell, hanem pucolni, szerszámot ápolni, szerszámozni.
2015. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megtaláltam a hirdetést:


"Sziasztok! Ismét keresnénk lovas kisegítőt idényjelleggel hidegvérű lovaink mellé. Sajnos aki tavaly segítségünkre volt, ő most más vizekre evezett.


A munka heti 2-3 alkalmat jelentene, alkalmanként 2-4 órás elfoglaltsággal. Lóelőkészítés, szerszámozás, bemelegítés, segédkezés lenne a feladat.


Nem feltétlen kell, hogy nagy gyakorlattal rendelkezzen az illető, de a határozott fellépés fontos, tehát rózsaszín tündérek jelentkezését sajnos nem tudom fogadni. Két drabális lóról van szó, kedvesek, aranyosak, nem esznek embert, de ha meg kell fogni őket, akkor tényleg meg kell fogni.


Jelentkezni lehet nálam magánban, vagy telefonon a 06305432207-es számon, vagy a judit.bari@gmail.com-on levélben.


Helyszín Szigetszentmiklós. Bérezés megegyezés szerint."

2015. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem a térképen és sajnos nem tudnám megoldani, hogy odamenjek, mert nekem tömegközlekedéssel majdnem két óra oda az út...

De azért köszi! :)

2015. febr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!