Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját loval az oktatás?

Konya bence kérdése:

Saját loval az oktatás?

Figyelt kérdés
bérelnék 1 lovat a szomszédtól úgy ellehet kezdeni az osztályt? heti 1 osztály edzés a többit egyedül

2015. jan. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
levettek már futószárról, Bence?
2015. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Edződet kéne megkérdezni, hogy mit lehet és mit nem. Se téged, se a tudásod nem ismerjük (csak a kérdéseid alapján tudunk következtetni).
2015. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor kezdted.

Szerintem is az edződet kéne megkérdezni.

2015. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját (bérelt) lóval miért akarsz osztályban menni? Nem lenne jobb egyénileg? Csak kérdezem.

Tulajdonképpen attól függ, hogy az oktató beengedi-e a lovat az iskola területére (oltások, vérvételek megvannak-e), vagy hozzátok át tud-e menni, tud-e ott órát adni.

De ha nem éred el azt a szintet, akkor (jó esetben) úgyis futószárra tesz.

2015. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
abban a lovardában kezdtem a ló is ott található meg csaka szomszéd nekem adná bérbe. és igen lekerültem futórol
2015. jan. 25. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy ha még csak most kerültél le a futószárról, az egy dolog, hogy nem a lovarda lovaival kezded az osztálylovaglást (bár be nem látom az miért nem jó)), de mi az, hogy heti 1 edzés és "a többit egyedül"? hogy akarsz önállóan lovagolni felügyelet nélkül, ha még nem tudsz?
2015. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a szomszéd lova jobban képzett, mint az iskola lovai, abban az esetben támogatom az ötletet, hogy azon vegyél órát, de a heti egy nagyon kevés lesz ahhoz képest, hogy még csak most tanultál meg fennmaradni a lovon.

Minél több időt töltesz az alapokkal, annál gyorsabban fogsz tudni haladni később, nem érdemes spórolni, mert a hiányosságok visszaütnek később.

2015. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!