Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy bikolor nyereghez milyen...

Egy bikolor nyereghez milyen színű kantár illik?

Figyelt kérdés
Ha a nyereg alapszíne fekete, de az ülésbőr és a tértászbőr barna, akkor szerintetek fekete, vagy barna kantár való hozzá? Mondjuk mint ez a nyereg, bár nem konkrétan erről van szó: [link]
2015. márc. 12. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, természetesen térdtámasz bőrről van szó.
2015. márc. 12. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont most fogok en is a fekete-barna dijlovasomhoz csinaltatni kantart. Szerintem a kantarfej fekete lesz, kapicanos orrfeket meg homlokszijat keszittetek hozza. Az alap ott is fekete lesz, de kozepen hosszaban egy barna bor csik lesz elhelyezve. Meg csak elkepzeles, de rajzon nagyon jol nez ki :)
2015. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze olyan is lehetne, hogy valaki kombinálja a fekete kantárfejet barna homlok és orrszíjjal, de én nem használok orrszíjat, és egy szál barna homlokszíj elég fura a fekete kantárfejen, és akkor még nem is említettem, hogy milyen legyen a szár?
2015. márc. 12. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete lesz, az sokkal dominansabb es nagyobb reszet is teszi ki a nyeregnek. Egyebkent szerintem nem lenne furcsa egyaltalan, de csak akkor ha a fekete es a barna jol elkulonitheto, tehat ha a barna nem nagyon sotet/melybarna, hanem hogyha vilagosabb. Szerintem.
2015. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fekete a dominánsabb, de azon ül a lovas. Tehát ami látszik, a támasz, az ülőfelület bőre, az barna. Szerintem bármelyikkel mehetsz, attól függőn, a lovadnak melyik áll jobban. Mindenesetre elég bevállalós egy ilyen barna színű kantár, de ha jól áll, akkor biztos állati vagány lesz. Viszont a fekete is ugyan úgy megfelel.
2015. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármelyik jó, de nekem először inkább a sötétebb jutott eszembe, de persze nekem attól is függne milyen színű a ló, ha sötét a akkor a barna kantár, ha világos akkor a fekete.
2015. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!