Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugró nyereghez csak ugró...

Ugró nyereghez csak ugró nyeregalátét lehet tenni vagy sima univerzális is jó alá?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akármilyen nyereghez akármilyen alátétet vehetsz, max hülyén fog kinézni, lelóg róla a nyereg, vagy épp kilóg nagyon a nyereg alól az izzasztó. ugró nyereg alá illik ugrót venni, díjlovashoz díjlovast, univhoz univot.
2015. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eleve ugrónyerge is válogatja, van amelyiknek nagyon előre jön a térdtámasza, van amelyik kevésbé.

Az univerzális nyergek közül van, ami jó alá, van ami nem.


pl ez a típus jó alá (van konkrétan ilyenem):

[link]


de ez mondjuk nem:

[link]


amelyik olyan univ alátét, hogy eléggé előre jön a szabása, az jó lehet. ki kell tapasztalni, de ránézésre is látszik mondjuk a belinkelt kettő között a különbség.

2015. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rosszul írtam, szóval az univerzális alátétek között lehet találni olyat, ami jó az ugrónyereg alá és olyat is, ami nem.
2015. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link] ez vajon jó lenne hozzá?

Köszönöm az eddigi válaszokat !

2015. márc. 13. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én ezt nem merném megvenni. Az olyan jó, aminek ennél ívesebben előrenyúlik a térdtámasz alatti rész.
2015. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a horzés univerzális kínálatból ez pl jó lehet szerintem:

[link]


vagy ez:

[link]


vagy ez:

[link]


De ettől még meg lehet próbálni...

2015. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a horzéban van műló a nyergeknél és nyergek is vannak, nyugodtan kipróbálhatod, hogy berakod egy univerzális nyereg alá!
2015. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, megint hülyeséget írtam, szóval ugró nyereg alá...
2015. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm ! Igazából a színe meg a mintái fogtak meg, de akkor megnézem !

De valószínűleg veszek egy univ nyerget is mivel mostanában nem megyünk versenyre így hosszabb terepekre nem a legkényelmesebb a térdtámasza ! :)

És akkor beszerzem :D

2015. márc. 13. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyeregtől függ, mert van, amelyik alá közel bármilyen alátét jó, amúgy. Szóval ha valakinek van a közeledben, esetleg kérd kölcsön egy felpróbálás erejéig :)
2015. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!