Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen nyeregalátét létezik...

Ilyen nyeregalátét létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nyereg alakú zselétokos zöld nyeregalátétet szeretnék, de nem a tattini zöldes színűére gondolok.Nézegettem külföldi oldalakat is, de nem jártam sok sikerrel. Valaki találkozott egyáltalán az álmaimban lévő nyeregalátéttel, vagy csak tattini márkájú létezik?
2015. febr. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Körülnézek néhány angol nyelvű oldalon, de szerintem semmi perc alatt lehetne a neked tetsző alátétre zselétokot varratni.
2015. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy olyat akkor ami tetszik, aztán elviszed varrónőhöz és varrnak rá egy huzatot amibe bele fog illeni a zseléd. Sajnos nem mindegyik nyeregalinak van normálisan kialakítva a zselétartója. Így legalább passzolni fog bele. :)
2015. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom az előző kommentet aki szintén ezt ajánlja! :)
2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Sajnos nem találtam. Vannak nagyon szuperek, de ami kicsit is extra, az rögtön 40 ezer Ft körül mozog és zömében feketében, fehérben gyártják. Ha van zseléd (teljes, előre, hátulra, középre való, akármilyen alakú), azt viszed a varrónőhöz és a megfelelő helyre felvarrja a megfelelő méretű és alakú zsebet az álom-alátétedre.

2015. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszönöm szépen :))
2015. febr. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!