Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ez a nyereg?

Milyen ez a nyereg?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 15. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak, magát a márkát én nem ismerem személyesen.
2015. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nézted a méretét? ez csak extra széleshátú lovakra jó, hafitól a hidegvérűig.
2015. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés :D
2015. márc. 16. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a horzéban nyerget biztos nem vennék... Ennyi pénzért már egy remek állapotban lévő használt nyerget simán tudsz venni, olyat, ami minőségi.
2015. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont a minap voltam a horzéban, nem is értem miért nincs kint a honlapjukon, hogy kb 30-40 nyeregből állt a kínálatuk, a honlapon meg alig van fent valami. Volt Passier, Kieffer, Stübben, stb.
2015. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5-nek: Volt Velicea markaju nyereg is? Mert szerintem ngyon jo marka es az ara sem csillagaszati.
2015. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem néztem végig a nyergeket, csak ahogy elsuhantam mellettük, nem nyerget venni voltam, csak emiatt a kérdés miatt feltűnt, hogy a horze honlapján szinte egyáltalán nincsenek nyergek, a boltban meg volt egy csomó!
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!