Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem akarok lóra ülni?

Nem akarok lóra ülni?

Figyelt kérdés

Ősszel elraktam pihenni a lovas dolgaimat,mert csak kinti pálya van,és az fagy,meg minden baja van! Télen mentem 1-2szer,de csak megnézni a lovakat. Most kijött a jóidő,a pálya újra jó,és én csak keresem a kifogásokat,hogy miért nem!

Ma eldöntöttem,hogy megyek,de egyre jobban közeleg a délután,és egyre jobban nem akarok menni!

Nem akarok lovagolni.

Pedig ősszel tök jó emlékekkel jöttem el "pihenni",nagyon szerettem.Most lesz nyáron 5. éve,és voltak sokkal nehezebb dolgok is,mégis kitartottam.

Lehet,hogy ez csak olyan semmilyen hiszti,és amint felülök a lóra,megint minden happy??

Valakivel volt ilyen?? Mi lett a vége???


2015. márc. 21. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Olyanokon tudtuk problémázni, komolyan mondom. Ha nem akarsz lóra ülni, nem ülsz lóra, ilyen egyszerű. Ha akarsz, akkor felülsz. Ez legyen a legnagyobb gondod az életben...
2015. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már pár hét kihagyás után is előfordul, hogy így vagyok, ám amikor felülök, akkor minden rendbe jön és örülök, hogy elmentem.
2015. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon furcsa probléma ez, de csak azért mert én születésem óta lószerető vagyok, fiú létemre. Most 17 évesen már itthon tartunk lovakat, és bármikor van kedvem hozzájuk. Éjszaka, nappal, korán reggel, mindig örömmel megyek ki hozzájuk a kert végébe. Látni kell hogy örülnek a gazdának, jönnek oda, igénylik a simogatást. Lovagolni nem szeretek kimondottan annyira, inkább kocsizni szeretek velük. Most már jön a jó idő, naponta mozgatni kell őket, másfél órákat szoktam felük kocsizni, itt a környéken. Megnyugtat, örömet okoz. Azt mondom menj ki és először csak simogasd őket, nézzél szét. pucold le őket, nyergelj, és csak egy könnyed kis lépés-ügetést csinálj. Mond meg az edzőnek hogy megint vissza kell szoknod, úgy intézze a dolgokat. Meglátod jó lesz, imádni fogod. Hidd el sok más lány fiú irigyelne téged hogy lovazhatsz ők meg a lovak közelébe sem kerülnek.
2015. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van, hogy amikor hetek óta alig van időm pihenni, akkor már az isten farkára kívánom a lovat, hogy hajnali 6-7 körülre ki kell mennem hozzá, tudva, hogy este éjfélig dogom volt, de általában csak elindulni nehéz :)
2015. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lovaglás mint cselekvés,rohadt jó volt újra,érdemes volt elmennem :D Viszont elég küzdelmes volt a mai lovaglás,2szer majdnem földhözvágott a ló :D Megérteeee ;)
2015. márc. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!