Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen árban oktatnak a...

Milyen árban oktatnak a csömöri sportovardaban?

Figyelt kérdés

Valamint más velemenyekre is kíváncsi vagyok a lovardaval kapcsolatban.


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 22. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked a google-ban, de csak ennyit találtam : a 06 70 775 4266 telefonszámon érdeklődhet. Ha gondolod, hívd fel a telefonszámot, és kérdezd meg. :)
2015. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok! Elírtam, bocsi! Tel: 06 70 266 2882

E-mail : sandstoneteam@t-email.hu

2015. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A teloszamot én is megtalaltam, csak vasárnap nem akartam telefonálni. Meg hátha van itt valaki aki ismeri a helyet. :)
2015. márc. 22. 12:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Rossz hely, nem ajánlom
2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is csak rosszakat hallottam róla... ha már odamész, menj a szomszédjába, a Kurcz Lovassport Egyesülethez, az egy egységgel jobb, bár azzal is vannak fenntartásaim... De ott legalább a lovak jobbak, bár mindkét helyen olyanok oktatnak... akik 2 év osztályban tötyögés után gyorsan leteszik a túravezetőit.
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :(

Kelemen lovardát néztem még, de azt meg csak a csömöri busszal lehet elérni...

Esetleg ha valaki tud Budapesten vagy vonzáskörében, olyan helyet, ahol tényleg lehet fejlődni az mindenképp írjon! :) Már megőrülök a keresgélésben...

Montevigo lovarda XVII. ker.? Vagy Gyálon a Magán lovarda?

2015. márc. 22. 14:18
 7/21 anonim ***** válasza:
A kelemen lovardával sem lennél előrébb,ott is kb olyanok "oktatnak" akiknek többségüknek fogalma sincs a dologról,azt leszámítva kihajtott,zombi iskolalovak,bunkó tulaj, rossz társaság. Van amelyiket az sem érdekli ha sánta lovat tol alád ,menjen amíg össze nem esik.. Amit én tudnék neked ajánlani az mind a busztól sok séta,mindegyik kocsit igényel az a baj és ahogy kiveszem te tömegközlekedéssel tudnál járni.
2015. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos csak a tömegközlekedés jöhet szóba. Persze, nem az várom el, hogy a kapuban tegyen le... :)
2015. márc. 23. 17:34
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem igaz,Bakos Anikó aki a Kelemenbe oktat rohadtul nem bunkó és odafigyel a lovaira,egyik se megy napi 2 nél többet(heti 4 napot dolgoznak)Messze a legjobb oktató Csömörön,bátran ajánlom:)
2015. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja,egyedül az Anikó az tényleg jó,de tegyük hozzá h Ő a favoritba is van,akkor inkább oda menjen mint ebbe a lepratelepre,favoritba a tömegközlekedés is jó. és igenis TÖBBSÉGE a kelemen lovardában egy hozzánem értő bohóc és sokszor volt sánta ló a pályán a kezdők alá vágva..
2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!