Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovam nekem akar jönni a...

Lovam nekem akar jönni a karámban. Hogy neveljem meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, mostanában felvette ezt a rossz szokását, hogy mikor bemegyek a karámjába sunyít és felém üget majd elmegy mellettem és hátra kirúg. Nagyon ijesztő tud lenni, már félek tőle és csak pálcával megyek be a karámba de így is negyed óra mire megfogom. kergetőzünk...-.-

8 éves herélt ló egyébként.

Eddig a kutyával se volt baja, most már a kutyát is kikergeti a karámból.


2015. márc. 24. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Te sehogy, mivel elsősorban a te hibád hogy idáig fajult a dolog, csak jobban szètcseszed. Hìvj hozzá szakembert aki èrt is a lovakhoz, te meg menj el lovardába megtanulni mit hogyan kell csinálni.
2015. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, mint az első.
2015. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban, simán föléd helyezte magát a hierarchiában. Egyáltalán nem tisztel, úgyhogy sürgősen kezdened kell a helyzettel valamit, mert gyakorlatilag az életeddel játszol minden egyes alkalommal. Láttam már fejberúgott embert nem szép látvány, pedig ott csak súrolta a patája.

A kezelés módját pedig fent említették.

2015. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem adjál neki sok répát meg kockacukrot, és akkor majd szeretni fog, és nem támad rád. :-)
2015. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó.... ez ugye csak vicc?? ettől nem fog jobban szeretni...addig jó leszek neki míg odaadom, de ezzel nem oldódik meg a gond
2015. márc. 26. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor "csatlakoztatni kell". Parelli módszer, érted? Bemész a karámba, és ha rádtámad, akkor körbehajtod, és akkor aztán oda fog gyünni hozzád és szeretni fog és mindent megcsinyál, amit csak akarsz.
2015. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval. Az valóban nekem is bevált. Ndkem ugyan ez volt a helyzet. Monty Roberts csatlakozásáról rengeteg dolgot találsz a neten. Csak te ne félj tőle mert a félelmet megérzi..;)
2017. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!