Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról? Mit...

Vélemény erről a lóról? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Köszi :)

[link]



2015. márc. 25. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kép lapján nem néz ki rosszul,de én elmennék,kipróbálnám,akkor lehet igazán véleményt mondani.
2015. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Szár mögött van, iszonyat össze van csomagolva.


Ettől ez még egy javítható dolog, de munka van vele.


A magam részéről inkább bele tennék munkát, hogy képezzek egy lovat, mint hogy más hibáját javítsam.


És soha nem indulnék el Békés megyébe lóért... főleg Szarvasra...

2015. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja szár mögött van egy képen, ami egy pillanatot kap el, lehet hogy tud normálisan is menni. Amúgy nem csúnya a ló, bár eléggé hosszú a háta ami nem valami előnyös ugratásnál, én nem kedvelem ez a ló típust.
2015. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én voltam Szarvason lovat nézni... soha többé... Nem csodálkoznék, ha ez a ló is egy kidűl-bedűl istállóban lenne, mint az, amit én mentem megnézni... (pedig a képeken nem látszottak, olyan körülmények)
2015. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lovaglás kérdése h szár/vonal mögött megy, lehet felül rá egy jó kezű lovas és rendesen ellovagolja.... Így képen semmi rivalkodó dolog nincs vele,nyaka kicsit talán rövid a sporthoz . Ha nem átverés és minden klappol hobbira elmegy.
2015. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miert szidjatok ennyire Szarvast? Elmeselitek? Kivancsi vagyok ra kerlek:)
2015. márc. 25. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze.

Hirdetés. Kiválóan képzett ló, magas szinten versenyzett, minden mézesmázos szöveg, hirdető neve telefonszáma.


Leegyeztettem a lónézést.


Mivel nem a szomszédban van leszerveztem Szarvason egy másik lónézést is. Másik ló, más nevű eladó, más telefonszám.


Odaérünk, egy olyan putriban álltak a lovak állásban, hogy szerintem csak a szentlélek tartotta. Kihozta a lovat a kalapos c. kupec a többi szerencsétlen közül. Szegény pára hogy nézett ki. Nem is részletezném, nem foglalkoztunk tovább a dologgal elindultunk. Mondom felhívom a másik delikvenst, hogy mennénk, akkor megnézni az ő lovát is. Hát nem ugyanaz a kalapos vette fel a telefont?? Korábban azért nem tűnt fel, hogy ő az, mert jó fél nap eltéréssel egyeztettem. De ő is megismert azonnal a telefonban.

Azt kell még tudni róluk, hogyha nem veszel tőlük semmit majdnemhogy személyes sértésnek veszik és szó szerint elzavarnak a pitsába. Na ilyen tapasztalatom van velük. És én ez alapján általánosítok is. Kész:)

2015. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert Békés illetve Szarvas a lókupec cigók mekkája. Persze ki lehet fogni náluk jó lovat is, de a legtöbbször úgy vágnak át a palánkon, mint a huzat.

A másik, nézd meg ezt a hirdetőt, van 6 hirdetése, köztük milliós lovak is. De csak ehhez az 1hez van kép. Ok, hogy fizetős a kép felrakása, de ha már valaki másfél misiért akar lovat eladni, akkor ne legyen olyan fillérbaszó, hogy nem tesz fel róla legalább 4-5 képet.

2015. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

pedig ez elég normálisnak látszik ott a pálya meg az istálló, és a ló is annak látszik :(

Eltudnád küldeni a nevét privátban? (hogy ne találkozzak vele)

2015. márc. 25. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem minden szarvasi, vagy békési eladó cgánykupec, azért ez szerintem elég egyértelmű. A képeken is látszik, hogy nem borjúkötéllel van a ló kivezetve az utcára és ott lefotózva, meg nem a purdé ül a hátán, szóval szerintem az említett szarvasi élmények abszolút irrelevánsak ennek a kérdésnek a tekintetében (én is voltam egyébként, kíváncsiságból).


Meg kell nézni, ki kell próbálni. Nekem nem tetszik a felépítése, bár ki tudja, ha hízna, biztos jobb képet mutatna.

2015. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!