Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglócipő és lábszárvédő...

Lovaglócipő és lábszárvédő lábra szabva - Demeter, Böröcz?

Figyelt kérdés
Lábra szabott hátsó részén zipzárral ellátott és fejrészén fűzős lovaglócipőt és hozzá illő lábszárvédőt szeretnék csináltatni. Demeter Miklós (Budapest XVI. ker.), illetve Böröcz munkáival kapcsolatos tapasztalataitokat megosztanátok velem? Érdekelne, hogy mennyiért készítenek ilyen cipőt; illetve hozzá lábszárvédőt? Milyen minőség? Mennyi idő alatt készül el a megrendelést követően? Ha rajtuk kívül esetleg van más lovaglócipő készítőkkel tapasztalat, azt is szívesen fogadom, de elsősorban Demeter és Böröcz érdekelne. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. ápr. 10. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontos árat nem tudok, de Böröcz baromi drága, és egyre drágább, ellenben nagyon szép, igényes és tartós munka, én panaszt nem hallottam még rá, max az árára.
2015. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3. Böröcz csizmám van jelenleg, és még egyiket se csinálta olyanra amilyenre kértem.. nem mondanám, hogy hihetetlenül drága, de a minősége egyre rosszabb... Mindig elkésik mindennel, a nagyon sürgős cizmámat 3 hónap alatt tudta prezentálni.... a csizma 50e.Ft körül van, gondolom a cipő+chaps is valami hasonló lehet. Demeterről nem tudok semmit mondani:)
2015. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!