Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Velemenyek errol a lorol?

Velemenyek errol a lorol?

Figyelt kérdés

[link]

Koszonom!(:



2015. ápr. 19. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
1 homályos képről kb semmit nem lehet mondani, egyébként a fríz egy kalap sz.r fajta, 580ért sokkal jobb lovat kap az ember.
2015. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem látszik sok a képen, ráadásul 11 éves és még csak "kiképzés alatt" áll, ráadásul a tisztavérű frízek többe szoktak kerülni.

Nem tudom, én alapból nem vagyok oda a frízekért, de nekem ez külön furcsának tűnik...

2015. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a fajta kritizalasat kertem...

Max veluk a tapasztalataitokat:)

igen remelem visszair es kuld meg kepet, a kikepzesenel meg az a tippem hogy vagy elnezte vagy mivel tenyeszkancanak lett szanva nem gondoltak a kepzesen:)

2015. ápr. 19. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ez nem úgy működik, hogy egy ló vagy tenyészállat vagy képzett... Kancavizsgán és ménvizsgán is követelmény a nyereg alatti munka is, valamint nem elég egy jó küllem a tenyésztésbe bevont állatoknak. Ha így lenne, a lovak 50%-a tenyészállat lenne, mert jó a testfelépítése...

580 ezerért képzés alatt lévő lovat biztos nem vennék, max ha valami nagy versenyterveim lennének és a ló nagy ígéret. Fríz viszont alapban egy pnagyon gyenge teljesítményű, ráadásul egészségügyileg is egy gyenge fajta, hobbilóra meg én sajnálnám azt a pénzt, ráadásul még az se biztos, hogy hobbilónak jó lesz. Ennél sokkal jobb lovat találsz ennyi pénzért.


És akkor vegyük azt is figyelembe, hogy nem egészen 600 ezerért fullos frízt nem fogsz kapni, nemhogy egy hűde nagy minősítésűt, úgyhogy én ezzel kapásból ne foglalkoznék, ezer százalék, hogy a lónak baja van, ha ennyi pénzért adja el. Meg a hirdetés is igénytelen, egy minőségien tartott, minőségi ló hirdetése legyen már normális, értsd, ne egy db homályos kép legyen, meg ne rendezze le 1 sorban a ló leírását. Én nem is foglalkoznék ezzel a hirdetéssel, még akkor sem, ha a fríz lenne az álmom, keresnék normálisat, nem csak egy "izét".

2015. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha lenne 600 E forintom, én biztos hogy nem ezt a lovat venném meg, de menj el és próbáld ki!!! anélkül el ne hozd!
2015. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy ha a képen szereplő ló lenne az eladó, utána lehetne még írni egy nullát...
2015. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gyanús nekem.

2015. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennyit erről. Köszönöm a segítségeteket:)
2015. ápr. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!