Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Póni átlovaglás?

Póni átlovaglás?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 12 éves Welsh pónim olyan 130 cm mar magas .. őt nemrég hoztuk el egy helyről ahol rosszúl tartották és még az előtti helyén lovagolták is ezt a pacit.. olyan 2-3 éve .. és hát 1 hónapja foglalkozok így komolyabban vele futószáron majdnem tökéletesen megy és amikor felülök rá még lépésben is úgy ahogy kis cukiba vágja magát aztán beindítom ügetésbe egyből elkezd bakkolni meg dobálja magát .. mit tegyek hogy erről leszokjon ? (én 50kg vagyok ) MEg még azt szeretném kérdezni hogy ha futószárazom akkor ha balra megy akkor nem ugrik sose jó lábra , és nem is ugrik át .. hogy tudnám neki megtanítani hogy jó lábra ugorjon ?

2015. ápr. 24. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Én egy ugyanilyen lóval dolgoztam ! Welsh pony volt ő is :) . Ha szerinted tudnék segíteni írj privit !
2015. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!