Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltuk róluk? (Link,...

Mit gondoltuk róluk? (Link, összehasonlítás)

Figyelt kérdés

Zair- Lovasok.hu

[link]


Amazon - Lovasok.hu

[link]


Gyereknek való ugró ló- Lovasok.hu

[link]


Hercegnő - Lovasok.hu

[link]


Emir - Lovasok.hu

[link]



Hobbyra használnám heti négyszeri lovaglással (2 terep;2 osztály). A terep egy órás nem megeröltető de van benne vágta is enyhén felfele. Az osztályban 45 perc (lépés,ügetés,vágta) néha max. 80cm-es akadályok (2-3db). Az a kérdés hogy megfelelnek-e KELLEMES hobby lovaglásra?

Persze edző,állatorvos és persze én is megnézném élőben.

Mit gondoltok róluk?

Testfelépítése,külseje (lábai)ár/érték arány stb. meg úgy ezekről a lovakról érdemes lenne a fent említett célokra megvenni?

Minden válaszért megy a zöld!



2015. máj. 9. 22:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat es ezt a Szuhaisat hol halottad?

csak mert gondolom eleg dragan adja a lovakat ha tisztaveru hoksteinik es ugranak meg minden csak az egeszsegi allapotuk nem derul ki ugye?!



Igen igen utolso sztem is igazad van es en is megprobalok majd az edzom altal lovat szerezni de azert megnezek par internetes hirdetesest is.



Mindenkinek megy a zold!

2015. máj. 11. 20:39
 12/14 anonim ***** válasza:
nem a szuhaira írtam, hanem pont a Juhász Istvánra, a fóti pasira, a lóvonal.hu-ra (már ha nekem szólt a kérdés)
2015. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szabi1973 válasza:
A Szuhayék kamionszám hozzák be a lovakat németből amiből az igazán jókat kiválogatják a maradék megy a lovasok.hura Elég fiatalon komoly ugrómunkára vannak fogva ami nem éppen előny Árakról nem tudok nyilatkozni.
2015. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ertem utolso elotti !

koszi azert ha valaki tud valamit az arakrol akkor az valaszoljon meg legyszi!

2015. máj. 12. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!