Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a decathlon-...

Bubukos12 kérdése:

Mi a véleményetek a decathlon-os nyergekről?

Figyelt kérdés
A 60.000Ft-osokra gondoltam.

2015. máj. 22. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak, az legutolsó esetben vennék decathlonos nyerget. A többi lovas cuccuk többnyire megéri, de a kantáruk, meg főleg a nyergük, nem egy csúcs szuper....
2015. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy adag sz*r. 60.000 ftból veszel egy sokkal jobb használt nyerget. Rossz minőségű nagyon
2015. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott azokat nem szabad megvenni,maximum akkor ha heti 1 szer lovagolsz. hamar széthullik sok használat esetén,hamar tömetni kell,szar anyag,szarul is ültet egyszóval pénzkidobás. hozzáteszel egykis pénzt és használt stübbent veszel.
2015. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen árban a Daslö egész jó, most már nekem is az van, pozitívan csalódtam. Más olcsó nyerget még nem próbáltam, de nem is hallottam jókat róluk.


A másik: ha ennyid van rá, vegyél egy vázilag ép, de tömendő, varrandó jobb nyerget, ami 60-70 ezerből kijön, vagy egy korrekt állapotú, de kicsit fapadosabb nyerget (mint pl. az olcsó régi Stübbenek).

2015. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen árban én már használtan Stübbent vettem, összehasonlíthatatlan a minőségük, én a helyedben nem is gondolkodnék ebben az árfekvésben új nyergen.
2015. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem pénz kérdése... Csak azért kérdem mert ez lenne az első lovam és hozzá felszerelés.
2015. máj. 24. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Első lóhoz is lehet venni jó nyerget....ha nem pénz kérdése, miért gondolkodsz a létező legolcsóbban?
2015. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy szar nyerget adtak a lovamhoz, én azt azonnal eladtam, és szereztem rá való, normális nyerget. Már, ha az a kérdés, hogy ha kapsz hozzá egy ilyet, az jó-e. Én nem ajánlom ezt a nyerget használatra, lényegében az egyetlen decathlonos cucc a nyereg, amit nem ajánlok jó szívvel.
2015. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem biztos hogy ez a legjobb döntés de csórós időszakban a legjobb megoldás!!! :)
2015. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!