Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kisbéri félvért szeretnék...

Kisbéri félvért szeretnék venni? (ott a kérdőjel)

Figyelt kérdés
Csak nem tudom hogy mennyibe kerül. Olyanra gondoltam ami idősebb és jól belovagolt. Ez kB. mennyibe fog fájni?
2015. máj. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
lovasok.hu-n beírod az eladó lovaknál a keresőbe, hogy kisbéri félvér, és átnézed a találatokat, milyen árban vannak. A pontos ár függ a ló _konkrét_ képzettségi szintjétől (jól belovagolt a maga szintjén az is, ami E osztályban megy, meg az is, ami S2-ben), életkorától, nemétől, egészségügyi állapotától,az eladás okától, stb-stb.
2015. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél tőle semmi különöset csak hobbira akkor olyan 500 000 körül kapsz egy normális lovacskát, de persze sok mindentől függ az ára ez csak egy olyan nagyáboli ár. De lovasok.hu-n tényleg rákeresel és látni fogod, hogy milyen árkategóriában mozog egy számodra ideális ló.
2015. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan 500 körül számolhatsz + 200 ezer mire felszereled.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávon gondolkodsz, érdemes tenyésztőtől vagy magántanyáról venni, ahol hosszabb ideje van a ló, saját nevelésű, nincsenek fehér foltok a múltjában. Még ha kicsit drágább is (500ezer felett), inkább megéri spórolni rá, mint később bajlódni vele.
2015. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!