Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy normál kondiban lévő...

Egy normál kondiban lévő huculon lovagolhatok napi szinten bűntudat nélkül?

Figyelt kérdés
60 kg vagyok, és 171 cm. Meg tudnék venni egy jó kondiban lévő hucult. Lovagolhatom őt bűntudat nélkül, vagy nézzek nagyobb ló után?
2015. jún. 9. 19:53
 1/6 anonim válasza:
0%

Attòl főg h ló vagy poni

ha ló akor addig lovagolhatod amig lenem sántul

ha poni ne vedd meg jó

2015. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívós erős lovak, nem fog neki ártani.
2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
80kg-os felnőtt férfiak lovagolják a huculokat. Röhögve elvisz téged a 60 kilóddal :)
2015. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor már nyugodt(abb) szívvel fogom megvenni. Amúgy minden klappol, voltam próbalovagláson, csak nem tudta, hogy hosszútávon rossz- e neki.

2015. jún. 10. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Lovagolni tiszta állatkínzás, legyen egy kis bűntudatod! De azért lovagolj csak nyugodtan, mi is megcsinálunk elég sok nemszeretem dolgot a pénzünkért, napi 8-10 órában is akár, a lónak is ki kell bírnia a napi egy-két órát, amíg neked dolgozik a zabjáért.
2015. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

(nem olvastam válaszokat)

Persze, vedd meg, nem lesz gond. :) Erős, szívós pacik.

2015. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!