Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy küzdjem le magamban,...

Hogy küzdjem le magamban, hogy igenis odamehetek bűntudat nélkül? (lovazás)

Figyelt kérdés

Egész nyáron egy magán embernél segítettem minden délelőtt a lovak körüli munkába, cserébe pedig 1-2 hetente felülhettem egy éppen szabad lóra. A tulajdonossal nem is volt gondom, bár hiába mondtam, ha útban vagyok, akkor mondja meg és nem jövök többet, nem szólt, de nem is vitte túlzásba a lovagoltatást.

A probléma az ő ismerősével volt, egy nálam 4-5 évvel idősebb lánnyal, aki már dolgozik és beszáll a lovak ellátásába (vesz takarmányt, szénát stb). Mindig is éreztette velem, hogy semmi keresni valóm nincs ott, mert nem fizetek. Minden rosszul csináltam szerinte. Amikor pedig ott volt a tulaj eljátszotta, hogy mekkora szemét vagyok, mert nem köszönöm, ezt meg ezt is elrontottam. (ő mondta, hogy azt csináljam).

A tulajnak is elege van belőle, de mégis megtűri.

Utolsó héten (nyári szünet) már egyáltalán nem találkoztam senkivel, csak tettem a dolgom.


Holnap után ki szeretnék menni újra a lovakhoz, mert rettentően hiányoznak, de nagyon tartok attól a lánytól. Elérte a célját, hogy már nem szívesen megyek ki.


16/L


2011. okt. 30. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben kicsit helyretenném a lány agyát. Semmi okod bűntudatra, nyugodtan menj ki lovagolni, semmi rosszat nem tettél.
2011. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj ki nyugodtan, azzal a kis pinaverával meg ne foglalkozz. Ha okoskodik, akkor hallgasd szépen végig, vágj rá egy 'aha'-t, aztán tégy úgy, mintha már ott sem lenne, és csináld tovább a dolgodat úgy, ahogyan te tanultad.


Vagy meg is mondhatod neki, hogy 'Ezt nekem nem így tanították, és majd akkor változtatok, ha a főnök mondja.'

Ezzel érezteted vele, hogy vegyen vissza egy kicsit mert egy kis rohadt senki. :)


Ha tovább szívózik, akkor se durranjon el az agyad, fordítsd ellene a saját módszereit, te is szólj bele mindenbe amit Ő csinál :DDD


Szurkolok!

2011. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!