Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglótárs létezik?

Érsek Ákos kérdése:

Lovaglótárs létezik?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valaki keres lovaglótársat akivel közösen el tud menni vele lovagolni? Köszönöm szépen!

2015. jún. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik.
2015. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Általában azok szoktak ilyet keresni, akiknek 2 lovuk van, de kevés idejük. Viszont aki társat keres, az először a lovas baráti körét kérdezi meg és utána a tágabb ismertségi körét. Olyan ember jó, aki önállóan is tud dolgozni, terepezni is tud. Szerintem ez egy elég bizalmi dolog.
2015. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár lehet is ,az már más kérdés h ebbe a gané magyar lovaskócerájban nehéz normális embert találni. terepre meg kifejezetten jobb egyedül menni,legalább nem kell a sok barom hülyeségére is odafigyelni .
2015. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Gyakorlatilag hol tudnék hirdetést készíteni illetve keresni?
2015. jún. 11. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
lovasok .hu a leglátogatottabb . Van még a paci .hu ,horsetrader de ezeket nem érdemes mert még mindig 2003 as meg 2004 es hirdetések vannak rajtuk. Vagy fb on csoportokba csináld.
2015. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hármas: fordítva is igaz. Én egyszer jelentkeztem ilyen társnak, felültettek egy otromba, félig nyers csikóra, első nap még nem is volt semmi, de második alkalomra már összejött egy szép nagy esés. Csak akkor értettem meg, hogy a hirdetővel miért keres apróhirdetésből társat... gondolom az ismerősöket, barátokat, környékbeli potyalovaglás-lesőket már mind odanyekkentette párszor az aranyos kis lovacska. :) No szóval csak óvatosan...
2015. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ja, azért meg kell nézni mire jelentkezik az ember. Lehet, hogy egy jól belovagolt lóra keresnek embert, de sokan a kezelhetetlen bakkecskére keresnek tesztbábut. Bár jól belovagolt lovára megnézi az ember, hogy kit ültet.
2015. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom Ákos, de először lovardát kerestél itt kb fél évig, utána felesbértartást a facebookon, aztán megint lovardát és most ez. Tulajdonképpen miért nem működött eddig egyik se? Csak mert láttam, hogy többen is jelentkeztek, hogy van lovuk feles bértartásra, de akkor ezek szerint önállóan nem tudsz lovagolni? Mert akkor lovastársnak se téged fognak keresni...


Itt felénk is több a ló, mint a lovas, de sajnos annyi paraszt létezik, aki más lovát pont úgy lovagolja, ahogy egyesek mondjuk más autóját vezetik (nem vigyáz rá), hogy úgy van vele az ember, hogy nem biztos, hogy jobb a lónak, ha akárki lovagol rajta, mintha inkább legelészik a legelőn.

Én is kb így vagyok ezzel, meg úgy, hogy inkább lovagolok egyedül, mint egy idegesítő hülyével, ha senki jófej nem ér rá. Ha meg az illető lovas és jófej, akkor miért szorulna pont az én lovamra! Nem?

2015. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!