Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lányok/nők miért imádják...

A lányok/nők miért imádják annyira a lovakat?

Figyelt kérdés

még egy lánnyal sem találkoztam aki azt mondaná hogy nem szereti a lovakat


a lovastáborok 90% lány mi ilyen vonzó a lovakban?



2015. júl. 12. 08:57
1 2
 11/19 anonim válasza:

En nem szeretem a lovakat...

14/L

2015. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. fele-fele több a fiatalok között a lány de 40 felett több a férfi.

Azért gondolják hogy lányos mert a 5-10 lányok és a rózsaszín pónik jutnak az emberek eszébe, de ha elmész egy versenyre látod hogy nincs nagy különbség. (Attól is függ hova mész díjugratásra vagy fogathajtásra stb.) Pedig a lovaglás több mint egy sport, az egy életforma érzelmekkel és persze mozgással (sporttal). Nem olyan könnyű az egész mint ahogy a rajzfilmekben mutatják vagy látszik.

2015. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert értelmesebb dolog mint egy hülye labdát kergetni értelmetlenül ,aztán kimenni törni-zúzni a városba mert nem nyert a kutyaütő,falábú focicsapatom.Van akinek az a vonzó ha belövi magát és a saját szarába fetreng , vagy megy a gyökér haverokkal bulizgatni,van akinek meg a lovak körüli légkör jelenti a kikapcsolódást , életet és inkább erre költi a pénzét. Persze sokan mondják h szeretik a lovakat,ez már egy sablonos duma ,de ennek a fele van naponta lóközelben,szóval van amelyik nem is tudja az egésznek az érzését csak "szereti a lovakat" .
2015. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért jön sok lány, mert én picike pónim, és nagyon sokan nem úgy képzelik el a lovaglást, mint amilyen végül. De ebből a sokból ha egy része is megmarad lovasnak, az máris több, mint a fiú, akik nem jönnek, mert lányos dolog a lovak sörényét fonogatni - holott a hadászati, vagy a mezőgazdasági igás állat egyöntetűen férfit kívánt anno, sőt.

Érdekesség, hogy a nemek aránya úgy 30 év körül megfordul, az élsportban is több a férfi, de a 30on túliak között is.

2015. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A fiúk/férfiak miért imádják a kocsikat? Különben sem kell mindenkit egy kalap alá vonni.
2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert babusgatni lehet, és ez a vérükben van.
2015. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
mert jo nagy van neki
2015. júl. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 17

-.-

2015. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
túl tárgyaltuk! köszi a kommenteket
2015. júl. 24. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!