Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lányok/nők miért imádják...

A lányok/nők miért imádják annyira a lovakat?

Figyelt kérdés

még egy lánnyal sem találkoztam aki azt mondaná hogy nem szereti a lovakat


a lovastáborok 90% lány mi ilyen vonzó a lovakban?



2015. júl. 12. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan érzésem, hogy ez a szexualitás kategóriájába tartozó válasz lesz. Nem történt ugyan felmérés, de az a gyanúm, hogy a lovaglás közben fellépő erotikus ingerek teszik nők számára kedveltté. A nőkben/lányokban amúgy is korábban ébred fel a szexualitás, mint férfiakban/fiúkban és maga az érzés külsőleg nem nyilvánul meg mások számára is érzékelhető formában.
2015. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
semmi, csaj vagyok es nem szeretem a lovakat, szerintem fura állatok.. 😃 de egyebkent ha megnézed, ha kutya vagy macska tábor lenne azoknak a 90%-a is nő lenne, valószínűleg azert, mert valamivel közelebb all az állatvilág a nőkhöz, mint a ferfiakhoz.:)
2015. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Első: ekkora badarságot is régen olvastam, pedig rendszeresen GyK-zok, olvasok néha zöldeket... Mégis milyen szexuális ingerre gondolsz? A lovaglóülésre? Hadd mondjam el, pontosan annyi szexuális inger ér lovaglás közben, mint mikor az ebédlőasztalnál ülök a széken.


H*lyegyerek.

2015. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

3-as: megelőztél :D ugyanezt akartam irni :'D


Én azert szeretem, nert csodasak, nagyszerű érzés, amikor lovagolsz es főleg, amikor terepen vagtazol pár 100 métert :D

Es nagyon jo, amikor tudod, hogy te irányítod az 500-600 kg-os állatot ugy, hogy te csak 40 kg vagy :'D ( most ezzel magamra utaltam :D )

Es nem verem agyon a palcaval, es nem is rugom szét az oldalát :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__6746917-miert-..

2015. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kivétel, én nő vagyok ugyan, de félek a lovaktól. Szerintem amúgy a sport jellege nőiesebb eleve. Előkelő, nem ""piszkos"", sőt elegáns, nem erőszakos, és hát egy állathoz kötődik, ezek indokolják szerintem, hogy nők körében népszerű.
2015. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, a lovak teljesen semlegesek számomra. Szépek, meg elnézegetem őket, ha oolyan helyen vagyok, de ennyi.
2015. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Mert a lónak jó nagy a pöpölője szóval férfias kiállású állat :D
2015. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez csak egy bizonyos korig van így. Felénk elég sok hobbi lovas van (felnőttek) és a nemek aránya kb fele-fele. A fiúk később kezdenek lovazni, sokan 20-30 éves koruk felé jönnek rá, hogy érdekli őket. A lányok fiatalabb korukban jobban oda vannak értük, viszont sok lány felnőtt korára meg kiábrándul a lovazásból, már nem érdekli annyira.
2015. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Én megfordítanám a kérdést: Mi történt a férfiak legtöbbjével, hogy ennyire elgyávultak, ha lóról van szó? A pasik többsége a közelébe se mer menni a lónak, nemhogy felülni a hátára! Pedig ez a mai napig egy férfi sport, mert bár a nők sokkal empatikusabbak, és így "lelkileg" közelebb állnak ezekhez a hatalmas, érző állatokhoz, gyakran van szükség benne a férfierőre is, ami ugye, egyre kevesebbszer van jelen. És ezt úgy mondom, hogy magam is nő vagyok, szóval szó sincs itt sovinizmusról, ezek egyszerű tények.


A magyar ember, legyen lány vagy fiú, mindig is vonzódott a lovakhoz, ám az utóbbi időben, ahogy a fiúk egyre inkább elmentek valami más irányba, a lányok magukra maradtak a lovak körül. Eltűnnek a férfi lovasaink, tisztelet a kivételnek!

2015. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

És, első válaszoló: Ha erotikus mozgás alatt a tanügetés csípőmozdulataira gondolsz, hát közölném, hogy egy nagyon nehéz edzés után engem speciel még ki is dörzsölt a sok "erotikus tanügetés", és semmiféle "erotikusat" nem tapasztaltam közben. Úgyhogy ha lovas lányok mozgására képzelődtél és húzogattad a brokit, ki kell ábrándítsalak: semmi szexuális nincs a lovaglásban, sajnálom.

De ezt szerintem az első alkalommal megtapasztalnád, amikor felülsz a lóra, és a helytelen ülés miatt megroppantanád kicsit a mogyoróidat. Sajnálom, hogy összetörtem most a nedves álmaidat, de erről ennyit.

2015. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!