Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy országos versenyen (díjugr...

Egy országos versenyen (díjugratás) sok néző van?

Figyelt kérdés

1. Egy országos versenyen (díjugratás) sok néző van?

2. Tudtok mondani olyan regionális/megyeit ahol többen/sokan vannak? (Voltam már ilyeneken és versenyző sok van de hozzájuk képest kevés néző)

3. Egy helyi versenyen (C) kb. hányan vannak (nézők)?


Köszi a választ előre. Ha csak egyre tudsz válaszolni akkor is írj :)



2015. júl. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy 35 ezres kisvárosban élek, itt szokott lenni fogathajtás, díjugratás is, mindig több százan vannak kint.
2015. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a versenyekkel, hogy baromira nincs mögöttük PR, nincs reklámozva sehol, se egy plakát vagy újsághirdetés. Emiatt vannak kevesen ezeken a versenyeken. Általában azok mennek ki, akik utána néznek, nézik a neten a versenynaptárt, vagy van lovas ismerős és szól, hogy lesz verseny.

Pl a Nemzeti Vágtán azért vannak sokan, mert előtte már agyon van reklámozva

2015. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hivatalos versenyen általában a versenyzők és az ő baráti körük, meg rokonságuk van, sok más nemigen. ÉS ezzel máris túltesznek pl egy díjlovas OB-n, amihez szakértő néző kell, különben elunja magát...
2015. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Civil alig van vagy egyáltalán nincs. A versenyzők pereputtya teszi ki a nézőközönséget . Párszáz ember max. Amennyi pénzt beleölnek ebbe a szutykos húsdaráló nemzeti vágtába abból már rég lehetne futtatni felfele a normális versenyeket , de ez a primitív népség akkor is előbb elmenne a Hősök Terére nézni a szart ,minthogy bemenne egy díjlovas vagy egy ugró versenyre. Mind a 3 kérdésre az a válsz ,hogy kevés néző van,az a kevés is a versenyzőkhöz tartozik. Egyedül a világkupán van sok civil,de az meg is van hirdetve.
2015. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is csak naptárból tudom
2015. júl. 15. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ob-n sokan vannak mert altalaban a nemzeti en szoktak lenni es sok lovas ki szokott menni megnezni + a rokonai baratai a versenyzoknek de egy regionalis minosuton csak a versenyzok rokonai es baratai vannak mivel azok altalaban videken vannak es kevesebb felhajtast kapnak.
2015. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mennek a zöld kezek :) kár mert versenyzőként biztos jobb érzés lenne ha sokan látnák őket (és nézőként is akár rokon és akkor többen látják az ő rokona eredményét akár küksősként is). Én nagyon szeretem ezeket a versenyeket nézni sztem izfalmas (pedig nem mindig vki miatt megyek ki)
2015. júl. 24. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Országoson mindig többen vannak ,mivel az nagyobb hirdetettségű és érdekeltségű
2015. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!