Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan lovardát Budapest...

Tudtok olyan lovardát Budapesten ahol egy 12 éves lánynak, , munkát ajánlanak" lovaglásért cserébe? ⬇

Figyelt kérdés
Úgy èrtem hogy behozom a lovakat a legelőröl, boxot takarítok... ès cserèbe lovagolhatok !

2015. júl. 15. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne is reménykedj. Ilyen lovarda nincs már, pláne nem Bp.-n. Ha van is, akkor oda nem egy gyereket, hanem egy tapasztalt lovast fognak felvenni.
2015. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem ⬇

ott lent se

2015. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. A normális lovardák erre lovászokat tartanak egyébként is, vagy már bejáratott gárdájuk van, akik javarészt szívességből, puszta lószeretetből időznek ott. Ez manapság egyre ritkább, hogy ilyet találni, és ahol mégis, ott is úgy szokták sokszor intézni, hogy a legszarabb (értsd: sánta vagy idegbeteg) lovat odaadják ls magadra hagynak, kezdj magaddal valamit, de ha kárt teszel a lóban, akkor azt leverik rajtad... Meg mivel nincs szerződés, eleve azt fogják akkor mondani, hogy senki nem is engedte meg, hogy hozzáérj a lóhoz, stb.
2015. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetve már csak azért sem, mert egy 16+ diákot még valahogy kimagyaráznak, hogy miért tolja a szaros talicskát, ha véletlen befigyelne egy ellenőrzés, ellenben egy 12 éves gyereket már nehezen. De Pesten ahogy írták, ne is remélj ilyen lehetőséget. Vidéken még működik egyébként, ott én is dolgoztam (16-17évesen) lovaglásért cserébe, ámbár nem mindig tudtak lovat adni alám. De amikor adtak, akkor legalább rendesen oktattak engem is.
2015. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit ! Nem azt kérdeztem hogy mért nincs ilyen lehetőség hanem azt hogy hol van ilyen lehetőség
2015. júl. 16. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Te nem fogod fel amit mondanak? 4 ember is írta, hogy nincsen ilyen lehetőség Pesten!
2015. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen lovarda nincs de beszéld meg az oktatóddal. Én is 12 vagyok. Segítek neki a lovai bokszát takarítani és pl ma jött egy csoport 100 gyerekkel akiket sétáltatni kellett, bementem reggel 8-ra és segítettem. Ezért cserébe kaptam egy ingyen lovaglást. Ilyesmikért szoktam kapni
2015. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom, ha neked ez semmi, akkor gratulálok. Én már csak azért sem adnék neked munkát, mert egy ilyen megnyilvánulásod után, ha ezt így, nekem, személyesen adtad volna elő, hazazavartalak volna anyádhoz.


Nem érted meg, hogy 12 éves szutyokként még akkor se adnának neked munkát, ha lenne olyan lovarda Pest környékén, aki vállal ilyet az idősebb korosztálynak? A neten ajvékoló szemtelen mindenit neki!

2015. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Útólsóval meg az előttem szólóval MAXIMÁLISAN egyetértek!

Már csak magamból kiindulva nem bíznám egy 12 éves KISLÁNYRA a lovamat!

2015. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Már ne is haragudjak hozzászólok többsége, de ti belőletek ömlik a rossz indulat és az irigység! Kezdjük ott hogy van még ilyen lovarda, csak keresgélni kell és a lovarda vezetőjével beszélni. És képzeljétek el, hogy amikor mi voltunk 12-14 évesek bizony mi is így lovagoltunk sokan, sőt volt 9 éves kislány is aki xart lapátolt csak hogy lovat kaphasson, terepre mehessen. Oké ez 20 éve volt én most 34 éves vagyok. De a kérdezőnek tudom üzenni nézzen ki a Mátyásföldi Lovasegyletbe, a 10. kerületben van. Kérdezz rá ad e lehetőséget ilyesmire, ott mindig el kell a segítség, nem egy nagy igényes hely, de lovaglásra megfelel, mert nem kimondottan lovarda, de oktatást is vállalnak. Ők hagyományos huszárkodást csinálnak kb. 1993 óta. De vannak lovak és bértartott lovak is. Menj ki és kérdezd meg Serf Andrást! Sok sikert! Neten is körbe tudsz nézni, lovarda tulajokra rákérdezni, hátha valaki azt mondja kellesz plusz segítőnek és osztályba bevesznek, vagy terepre. :)
2015. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!