Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű felszerelés illik egy pej herélthez?

Figyelt kérdés

Tehát izzasztó, stb. színére lennék kíváncsi, hogy milyet raknátok rá, és hogy fekete, vagy barna nyerget és kantárt tennétek- e rá. Képem (még) nincs róla, mert bedöglött az USB-m, de ehhez hasonló árnyalatú, tehát nem sötétpej: [link]


Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 19. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Én elsősorban az élénkpirosra gondoltam. Szerintetek?
2015. júl. 19. 16:38
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Herelt? Akkor fekete. Az a gyasz szine ...
2015. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az itteni lovardában is van egy ilyen színű ló, neki citromsárga felszerelése van szépen is mutat rajta, de arra ilyenkor nagyon mennek a bogarak. Fehérben gyönyörű, csak azon nagyon meglátszik a kosz. Feketével is ez a helyzet. Esetleg zöldben vagy pirosban tudnám elképzelni. A nyereg és kantár szerintem fekete legyen.
2015. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem totál barnaban gyonyoru lenne, kantár izzasztó stb minden barna :)
2015. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen, a te ízlésednek megfelelőt válassz. Ajánlom ezt az oldalt esetleg: [link]
2015. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és a 4-es válaszolóval abszolút egyetértek, a barna igenis remekül áll egy pej lovon.
2015. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En izzasztónak még a sötétkéket ajánlom. Szerintem nagyon jól áll minden lónak :)
2015. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem fekete feher konbinacio remekul mutatna rajta bár az tényleg igaz h hamar koszos lesz.:/)
2015. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem pisztáciazöld/barnával vagy simán türkízkék!

Az én lovam kanca de neki is pisztáciazöld ínvédője van meg most veszek majd neki ilyen bélésű kantárt a Horzeban. :) Nekem a barna nyereg és kantár tetszik. :) én szerintem azt fogok venni a lovamnak. :)

2015. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!