Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western munkacsizma tapasztala...

Aki Teki kérdése:

Western munkacsizma tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék western csizmát venni, amit tudok egész nap nyúzni és lovagolni is benne. Erre kimondott munkavonalú, nem pedig style csizmára lenne szükségem.

Már egy ideje böngészem a netet.

Az Ariat-ot

( [link] ) ismertem, ezen felül találtam a WildWest store-ban forgalmazott Stars&Stripes ( [link] )

, valamint a Sendra és a gáborcsizmák, de az utóbbi kettő inkább style vonalon mozog.

Az Ariat jó lenne, még az ára sem lenne probléma ( 60k HUF-tól felfelé ), de az elrettentő, hogy nem tudom felpróbálni. A lábam ugyan meg tudják mérni itthon, de nekem elég magas a lábfejem, attól, hogy a számozása megfelelő még nem biztos, hogy a lábam bele is megy. Így félek megrendelni. A Stars&Striperól pedig abszolút semmit nem tudok. A honlapjuk szerint lassan 30 éves cég, de ennyi.

Esetleg tudna valaki érdemben hozzászólni a témához?

A segítséget előre is köszönöm!



#csizma #western #Ariat #Stars&Stripes #Sendra #gaborcsizmak
2015. júl. 28. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a ariat és a justin márkákat javasolnám leginkább. Minőségiek, strapabíróak és többnyire jól is néznek ki. De úgy gondolom ezeket Amerikában venni vagy onnan rendelni jobban megéri, mert ott sokkal nagyobb a választék és alapvetően olcsóbbak, csak rendelés esetén a szállítási költség még rá jön, de ha több emberrel rendelsz együtt akkor, szerintem jobban megéri, mint itthon megvenni. (Számozás: kb. a 6=37; 6,5=37,5; 7=38; 7,5=39)


A WildWest Store-t én nem igazán kedvelem, mert én is kerestem ott csizmát, de ott is a legtöbb divatcsizma volt, a munkacsizmák meg vagy rondák voltak vagy irreálisan drágák.


A Gábor csizmákról is jókat hallottam többnyire, de ott sem valami óriási a választék és szintén nagyon drága.


Remélem tudtam segíteni, összességében amerikából a legérdemesebb venni, mert 100$ körül lehet nagyon jó, márkás csizmákat kapni és akkora a választék hogy a szavad eláll.

2015. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link] ők szoktak kitelepülni a magyar western OB fordulókon a versenyre Székesfehérváron. Szeptemberben még lesz egy lehetőség. :)

Írhatsz is nekik (angolul), hogy milyet szeretnél, milyen méretben, hozzanak párat próbálni, de átlagos méretekben szokott lenni náluk mindenféle.

2015. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam a hétvégén a Western OB-n egész hétvégén.

Beszéltem a Martinnal, nagyon jól beszél magyarul, nem kell az angollal vegzálni. Fel is próbáltam egy Justin-t. Egész kényelmes volt.

2015. aug. 10. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!