Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés
Heti egyszeri lovaglással. Nem profi szintre gondolok, csak mind a 3 jármódban, szabadon lovagolni (úgy értem futószár nélkül)

2015. aug. 10. 15:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
heti egyszer járok lovagolni 5 éve és én rendesen megtanultam már ugratok és nem igaz hogy heti egy lovaglással nem lehet megtanulni mert nekem sikerült.Amúgy az oktatótól függ.
2015. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 3 éve lovagolok, több hónapos megszakításokkal. Most kezdtem el újra rendszeresen járni, heti egyszer. Szerintem is teljesen jól meg lehet tanulni lovagolni, ha ilyen gyakran jársz. Én már osztályban lovagolok, vágtázok is, habár azért van még mit csiszolni. ;)
2015. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ráérzel, egy fél év alatt eljutsz a vágtáig, de inkább egy év a heti egyszeri alkalommal.
2015. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Heti egyszeri lovaglással meg lehet tanulni. Én csak nyaranta lovagolok és nagyon sok helyre jártam már mindenhol máshogy tanítottak ezért nekem sok időbe telt sokszor kb. a 0-ról kezdtem mégis tudok.
2015. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!