Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy berögződött lovaglási...

Van egy berögződött lovaglási szokásom, hogyan javitsam ki?

Figyelt kérdés
Volt egy rossz edzőm aki valamit megtanitott de nem jol, most egy jo edzőnél vagyok és sejogy sem tudjuk kijavitani ezt a hibát, én mit tudok tenni annak érdekébe hogy ki tudjam javitani?
2015. aug. 19. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit takar ez a hiba? Beszélj más olvasókkal,de először is türelem kell. Amikor lovagolsz,a helyes módon próbáld meg csinálni azt amit rosszul tanultál meg, és figyelj erre mindig, nehogy újra elhibázd. Nem lesz könnyű de egy idő után újra jól fog menni. Egyébként az edződnek tudni kéne hogyan javítsd ki. Esetleg keress fel egy másik oktatót.
2015. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasók helyett lovasokat írtam volna. Mindenesetre gyakorolj és koncentrálj. Ez az egyetlen megoldás.
2015. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2015. aug. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!