Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dobrovitz lovasfarmon mennyi...

Dobrovitz lovasfarmon mennyi a bértartás?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy ilyen helyen 80-100 ig meg sem áll.
2015. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
55-60 a boxos tartás, 30-35 a rideg. Amúgy nem olyan jó hely, a helyedben én inkább másikat néznék. Voltam ott bértartó és soha többet nem mennék oda vissza. Kívülről gyönyörű meg minden, de sok probléma van ott a lovak ellátása és a társaság miatt.
2015. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van ott smerősöm, mindennel elégedett. Félridegben van a ló, asszem 30 ezer (volt?), de nagyságrendileg annyi most is. A boxosat nem tudom.
2015. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sehol nem találok rendes lovardát!

Erdő lovaspark,Airportranch,Akadémia,Berri ezek mind kilőve nagy sz....r az egész....Nem értenek egyikben sem a lovakhoz,meg egyébként van 50.000Ft-m egy hónapra nem 70.000 meg 90.000.....Tudtok ajánlani? Ami tömegközlekedéssel is megközelíthető és nem kell 100km-t besétálni?

Köszönöm a válaszokat megy a zöld amúgy.:)

2015. aug. 21. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Mik neked a fontosak egy lovardában? Pl. pálya, karám ilyenekre gondolok, mert akkor jobban tudnék neked lovardát ajánlani, mert azt a regiót (16,17 kerület, Vecsès, Üllő) bejàrtam.
2015. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem fedeles,meg Jártatógép. Mindenképpen bokszos tartást keresek. És a legfontosabb,hogy tömegközlekedéssel könnyen el tudjak jutni,és ne kelljen a busztól/vonattól 2kmt besétálni.:/ és igazából ennyi.:)
2015. aug. 22. 09:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a Rákóczi Lovardát ajánlom a 17. kerületben vagy a Pajkos Pata Lovastanyát. Mind a kettő viszonylag könnyen megközelíthető, családias, csak hobbisták vannak ott. Megtalálod őket Facebookon.
2015. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rákócziban halálra etettek egy lovat.:s

Pajkos patában meg van egy dagadt buta agresszív k.va ezért oda nem mennék....

2015. aug. 22. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia :) Én a Dobrovitz-ban vagyok bértartó, és nagyon meg vagyok elégedve mindennel. A boxos tartás 55 ezer, a rideg 30 ezer. Sok pálya van ahol lovagolhatsz, a lovak füves karámban vannak kint. Naponta többször le van szedva a bogyó, minden nap almolás van reggel, és heti 2x kiszednek mindent a boxból. Napi 3x van etetés, 2x széna, 1x lucerna, és 3x abrak. Önitatók vannak a boxban, van nyerges zárható szekrényekkel és külön karámban van a lovasiskola is, így nyugodtan tudsz lovagolni. Én csak ajánlani tudom, ha van kérdésed írj üzenetet :) U.I.: Ennyiért máshol nem találsz ilyen minőségű bértartást...
2015. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Donna lovasfarmot is nézd meg ha még aktulális nagyon szép hely!!!
2016. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!