Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elég ez egy lónak? Többi lent

Elég ez egy lónak? Többi lent

Figyelt kérdés
Lenne egy ideális hely annak a lónak amit veszek,de nem biztos, hogy elég neki télen a melegség.Szóval egy 3 4 réteges vastag (tudjátok az a vastag fólia nem az a sima) fólia helynek elég meleg neki?Mert mint szinte mindenki tudja,hogy 10 fokban 1 réteges fóliában is jó idő van.Szóval az lenne a kérdés,hogy elég-e helynek 3 4 réteges vastag fajta fólia egy lónak? Mármint, olyan lenne a helye,hogy egy kisebb hely be lenne fóliázva és reggel kinyitom a fóliás helynek az ajtaját és kimehet ha szeretne egy karámba..De ha mondjuk hideg van és nagyobb helyre vágyik akkor azt a karámot is belehet fóliázni, ugyanis fólia csövek alatt lenne a karámja.Mit mondtok?

2015. aug. 22. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

OSB-ből a legjobb... ha nem szereted a lovad lábát. Egy rúgás, átszakad visszafelé meg simán még az inakat is átvágja. Mindegy, ahány ház annyi szokás.

Korábban olvastam egy hozzászólást, amit személy szerint is jó ötletnek tartok. Ott s kommentelő bontott szendvicspanelből építette a beállóját. Személy szerint én is ezt javasolnám. Vagy ha ennyire nincs lőszer, akkor építsd meg oszlopokra a beálló tetejét és a közét rakd ki kisméretű szalmabálából. Bár most nem számoltam utána, hogy olcsóbb lenne-e.

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy anyukám meg engedi,hogy az új házunk (nem lakunk ott de már nincs sok hiányzás)kamrájában legyen.Csak az ablakot kell felújítani és az ajtót! Viszont ott hogyan oldjam meg a bokszot?Talán legyen az egész kamra az övé?Vagy mi?
2015. aug. 24. 09:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Jelekh , szokás szerint okos vagy . Ha belerúg,akármibe lesérülhet , építse szivacsból vagy hajtogasson papírból egy istállót,vagy az is jó ha rajzol egyet.
2015. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Legyél demagóg nyugodtan te tuskó!

Ezt olvasd el b+ :

[link]

De a kedvedért kiemelem a lényeget, mert szerintem erre sem vagy képes:

FONTOS !!! LOVAK KÖRNYÉKÉN EL KELL FELEJTENI MINDEN SZILÁNKOSAN TÖRŐ LEMEZFÉLESÉGET !!


És ezt qrvára nem én találtam ki...

De okoskodj csak nyugodtan...

2015. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

És két lovat akarsz a kamrában tartani, vagy mi...? Mert lovat egyedül ugye nem tartunk... Vegyél fát, építs egy tisztes bokszot mindkettőnek, úgyis max estére viszed be őket, nagyon nem kell azt túlspilázni...


Az osb lapban meg igaza van Jelekh-nek, amúgy.

2015. aug. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
1 lovam lesz..Úgy ahogy sok mindenki csinálja.. -.-
2015. aug. 27. 08:19
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert sok mindenki csinálja, azért oké? Téged se zárnak be egy 1×1 méteres lyukba (arányaiban ha a lónak 3×3m elég), hogy heti párszor beengedjenek melléd egy kutyát... Aztán biztos elég az...

A ló ménesben él, ezt fel kéne fogni. Rengeteg pszichés, mentális gond kiküszöbölhető már csak azzal is, ha látja a fajtársat, és össze tud szagolni vele.

2015. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk 2 lovat tartani..Különben is tervezünk majd csikót!Ugyanis kanca lesz!
2015. aug. 30. 11:40
 19/19 anonim ***** válasza:

Szóval nincs pénzed két lóra de szaporítani van. Miből fog telleni fedeztetésre? Mert remélem nem valami zugmént akarsz rárakni szerencsétlenre...

És ha rám hallgatsz, inkább egy kis pónit veszel mellé, semmint egy csikót hozol le róla, mert a csikóra a gatyád is rámegy majd...

2015. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!