Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Belehet még törni egy idősebb...

Belehet még törni egy idősebb félkész lovat?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves lovam amit annó elkezdtek betörni de abba maradt. Most szeretnék lovagolni rajta de nem tudom lehetséges még-e?

Köszönöm elõre is a válaszokat.



#ló #vadló #ló betörés #félkész ló
2015. aug. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen be lehet még lovagolni de szerintem már nehezebb egy kicsit. Mindenképp szakértőre bízd, mert lehet hogy korábban azért hagyták abba mert rosszul csinálták így valószínű vannak hibái esetleg rossz szokásai is. Illetve később sem baj ha edző mellett edzed hogy észrevegye a hibákat (mind a tiédet mind a lóét olyan hibákat amiket te nem láthatsz fentről)
2015. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Jöhetnek még válaszok.
2015. aug. 24. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A ló hozzáállásától és a te elszántságodtól függ. De egyet értek az előttem szólóval, ha te csinálod is mindig legyen ott egy szakértő.
2015. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapszintre fellehet hozni.
2015. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindent lehet, csak akarni kell. Alap szinten be lehet kocsizni, lovagolni, bármit megtanulhat még a maga szintjén. Azt kell látni, hogy hol van az a szint, ahova nem érhet el. De gondolom, nem a következő olimpiára készülnél...

Szakértő segítsége mindenképp kelleni fog, már csak a kora miatt is, na meg azért, mert egyszer félbehagyták a képzését - van valamilyen emléke, de ha nem voltál jelen végig, nem tudhatod, hogy mire hogyan fog reagálni, mi az esetleg, amivel rossz élményeket társít, stb.

2015. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!