Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért ilyen népszerű a Vapiano...

Miért ilyen népszerű a Vapiano amikor betanított nem végzett szakácsok csinálnak félkész előre csomagolt ételeket?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért ilyen népszerű, ez az étterem. Minden előre megvan félig csinálva, semmi szakács tudás nem kell hozzá, ezért betanított embereket alkalmaznak. És szerintem ehhez képest eléggé drága is.
2015. ápr. 14. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Ugyan ezt megkerdezhetned a mekivel kapcsolatban is, az is nepszeru es annal tragyabb kaja nem sok van.

Egyebkent ezek gyorsettermek, attol fuggetlenul is hogy a vapiano tesztakat meg pizzakat ad, a fiatalok meg ezeket kedvelik.

2015. ápr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Azért, mert az emberek a sz.rt is megeszik, ha szépen tálalod.
2015. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Κellemes környezet, jó árak (európai visszonylatban olcsó), finom ételek, belvárosi étterem

A tészta az száraz, előttem mindig frissen készítik a paprikás csirkés tésztám szószát. Semmi félkész élelmiszert nem láttok soha amikor készíti a szakács.

Én szeretek oda járni, főleg a belvárosiba

Nem tudom neked miért nem jön be.

24/L

2015. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz ekkora hülyeséget kérdezni?


Nem mintha, különösebben szeretném, és valóban nagyon drága magyar viszonylatban. De mi az hogy előre csomagolt étel?


Hát barátom, fogja a tésztát, kifőzi, utána belepakolja azokat a zöldségeket amiket kérsz, oszt rányomja a szószt és összefőzi. Mi ezen az előre elkészített, te jó isten de sötét vagy.


Arról meg nem tudom hol hallottál, hogy a szakácsok IQ harcosok. Odaáll, izzad, aztán a pofádelé nyomja a kaját. Ennyi a dolga.


Kíváncsi lennék te mennyit matekozol sült csirke készítés közben..

2015. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Tudod mennyi a franchise díja a Vapianonak,az egész üzlet és berendezés mennyibe kerül?Mennyinek kéne lennie egy tál ételnek? 500 forintnak?

Ha neked 1500 forint azaz 5 euró drága akkor főzz otthon és feleslegesen ne okoskodj.

2015. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem drága szerintem. És nem félkész előre csomagolt..
2015. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Még szép hogy egy 3 perces tészta ételt nem instant porokból rottyantanak össze! bravó!
2015. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért népszerű ,mert jól belőtték a célcsoportot . Középosztálybeli fiatalok ,akiknek nincs pénzük luxusra,de mégis nagyviláginak érezhetik magukat,ahogy beülnek anyuci pénzén és nyomatják fel instagrammra a kemény 1,5 perces baromi különleges szójás sülttésztát . Ez nem azt jelenti,hogy rossz az étel ,azt ki kell hangsúlyoznom .
2015. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
29%

A Vapiano is a legolcsóbb alapanyagokkal dolgozik, bizonyíték erre hogy a Metro az egyik beszállítójuk...olcsó tejföl, olcsó és ízetlen tonhal konzerv, kamu parmezán sajt, a leggagyibb konzervek a levesekhez.

Hát jó étvágyat nektek, akik rajongtok érte, 3000-ért egy otthon 200-ból kihozható tányérért. A bútorok mocskosak, a falak is, az asztalok tele zsír pecséttel. Ilyen ár színvonalért komoly helyeken felszolgálással is tudok vacsorázni ahol nem üvöltenek a gyerekek az arcomba! Divat sz@r hely, megjátszásnak jó csak, kritikán aluli ízekkel.

2015. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9. nagyon igazad van sajnos.

Csak a jó népnek el van adva, hogy ez egy francos étterem elegáns olasz kajákkal, közbe meg..........

2015. máj. 19. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!