Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 165 cm magasságommal és 45-50...

165 cm magasságommal és 45-50 kilómmal milyen magasságú lóra ülhetnék?

Figyelt kérdés

(Bocsi hogy hosszú lett de nagyon megköszönném a válaszokat <3) Vennék egy kicsit nagyobb termetű pónit a mondhatni "távol jövőben" magassága 130 cm körüli 4 éves ló,(nem fix ez a póni és mérete tehát ha másikat vennék akkoris kéne hogy méreteimmel minimum és maximum mekkorra ló ajánlott,ha egyáltalán ráülhetnék,ha nem ülhetek rá futószáraznám tanítanám lovagláson kívül minden)kérdésem összetettebb lesz és kérlek ne halmozzatok el olyanokkal hogy nem értek a lóhoz minek nekem ló stb...szóval a kérdéseim;


1.***-Ha vennék egy pónit mekkora helyre lenne szüksége ha a hét 6 napjában több órát foglalkoztatnám? (box és kifutó)

2.***-Mekkora ló ajánlott a méreteimhez minimum és maximum?(ne a ló súlyát hanem magasságát és fajtáktól kicsit térjünk el ha nem feltétlenül fontos)

3.***-Milyen olcsóbb pónit ajánlanátok?(ami ha nem muszáj akkor nagyobb mint a falabella,shetlandi és társaik)

4.***-Patkolni a pónit is olyan gyakran kell mint a nagy lovakat akkor is ha ritkán,de viszem betonra?(és mi lenne a helyzet ha nem lenne patkója nagy hiba lenne?)

5.***-Egy póninak mennyi élelem kell?(télen is,akkor nem tud füvet enni tehát mennyivel kell több?)


Ennyi lenne köszi h végig olvastad,és ha nem is mindre de legalább 1 kérdésre tudsz válaszolni azért is hálás vagyok💖💜💗


És mielőtt jönnek a kommentek hogy nem kéne nekem ló nem értek hozzá,volt már dolgom lovakkal sőt lovardában dolgozok nyári munkát,csak pónik nincsenek és mennyivel kissebb az étel mozgás stb igénye köszi a válaszokat előre minden héten 3-4× nézem majd a válaszokat💙💙💙💙



#hely #pónitartás #ételigénye #fontoskérdéseim
2015. aug. 27. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja-űlhetsz az enyémre is! 145/25 cmm
2015. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan sokkal nem eszik kevesebbet egy póni és nem kisebb aq tartási költsége, hogy ez alapján válassz lovat.
2015. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs akkora különbség, ellenben egy huculra felülhetsz, a shetlandira nem. A shetivel nem fogsz kézen sem dolgozni, max félig térdelve...
2015. aug. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél haflingit vagy hucult. A shetlandi picike lesz lovagolni.
2015. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem 1 haflingi tökéletes de még 1 sheltandi is elbír 60 kg-ot is. hogy tudsz ilyen jeleket küldeni?
2015. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
JA ÉS ha 1 pónit választasz vigyázz, hogy ne legyen rajta felesleg, és hogy ne terheld túl!
2015. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!