Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaposvári egyetem lótenyésztő...

Kaposvári egyetem lótenyésztő és lovasedző agrármérnöki szak. Vélemény?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy edzői papír miatt nem érdemes erre az egyetemre menni, maga a lovassport szervező diploma nem sokat ér tapasztalat nélkül. De ha van benned kitartás, fejlődni akarás, akkor esélyed van versenyezni is, de csak pár kiválasztott embert vesznek fel az edzőire, többiek csak lovacskáznak, most kérdéses hogy kit melyikre vesznek fel ezt nem lehet megmondani. Ha van valós lovastudásod, versenyeztel már, akkor nem biztos hogy itt fogsz sokat fejlődni még lovaglás terén. Az egyetemen a tanárok meg nem a legjobbak. Szerintem a legfontosabb, hogy legyen a lovakkal tapasztalatod, megbízható légy, érts ahoz amit csinálsz, és akkor nem lesz gond a munka találással sem.
2023. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!