Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 65 kiló vagyok. Mekkora...

65 kiló vagyok. Mekkora ülőfelületű western nyerget kéne vennem?

Figyelt kérdés

Angolba 17-est használok, viszont westernbe a legtöbb 16-os,Az üzletbe is csak kevés nagyobb méretű nyerget tudtak ajánlani, ráadásul hallottam olyat is, hogy westernnek más a méretezése, abból kisebb is elég.

(Légyszi kíméljetek az ilyen "a nyeregnek a lóhoz kell illeszkednie" válaszoktól, tisztába vagyok vele, az az elsődleges szempont, de ha már vásárolok, olyat vegyek, ami nemcsak neki, de legalább nekem is kényelmes!!)



2015. szept. 23. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a súlyod szerint választasz nyerget.

[link] Tessék, ez alapján próbálj okoskodni, többet ennyi alapján nehéz mondani. De szerintem a 16-os elég lesz neked.

2015. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 16-os tutira elég szerintem, én még a 15-ösben is elgondolkodnék (illetve azzal kezdeném. Főleg ha inkább magasabb vagy, mint nagy hátsójú).
2015. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy 65 kiló vagy még angol nyeregben sem mérvadó, mert nem mindegy, hogy 150 centihez vagy ennyi, vagy 170-hez. Nekem a 67 kilómhoz 18-anyereg kell angolban, pedig 170 cm vagyok, csak nagy a fenekem.

Azt mondom látatlanba ne vegyél nyerget ülj bele, mert úgy találod meg ami a te hátsódnak jó.

2015. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!