Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Wels pónit szeretnénk venni...

Wels pónit szeretnénk venni anyagiakban megengedhetjük,2éves a póni! Betudnám lovagolni?

Figyelt kérdés
4 éve lovagolok 14 éves vagyok! Már lovagoltam be Shetlandi pónit egy mént és egy kancát edzői segítség nélkül, és a belovaglásuk végén nézte meg egy edző és azt mondta semmi baj nincs vele. Szerintetek mennyire tudnék egy mén Wels pónit belovagolni úgy, hogy néha rám nézne egy edző? Díjugratás szagágban! Persze az alapokkal kezdenénk.
2015. szept. 26. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép a lovaglás, meg az is jó, hogy megengedhetitek magatoknak, de azért írni is tanulj meg.
2015. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a fele is igaz lenne abból h te lovagoltál már be lovat,fel sem tetted volna ezt a kérdést.
2015. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem láttalak lovagolni, de szerintem max.beülhetted azokat a pónikat,a belovagláss az nem véletlenül majdhogynem külön szakma.

Én 12 éve lovazom, de nem vennék rá mérget,hogy be tudnék lovagolni egy lovat.

2015. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Be tudnád-e lovagolni? Szerintem nem. Mént meg nem vennék, csak heréltet vagy kancát. Meg más egy shetty, meg más egy wels, a shetty kicsi könnyebb kezelni a hülyeségeit, de ha a wels le akar rakni, akkor le fog.
2015. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mert elírtam egy betűt telefonon akkor már nem tudok írni? Gratulálok!-.- Amúgy meg köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. szept. 27. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tizenpár év után én nem merném belovagolni a csikómat. Én fogom elindítani, az alapokat megtanítani neki; kézen és futószáron, talán az első pár felülést is én ejtem majd meg, de legalábbis a nyergelést, kantározást, ha nagyon magabiztosnak érzem magam épp - de legkésőbb azon a ponton átadom egy belovaglónak.
2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!