Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Marsahl star lovas sportiskola...

Marsahl star lovas sportiskola? Nem osztalylovaglashoz hanem dijugratashoz

Figyelt kérdés
Dijugratni szeretnek, errol a sportiskolarol olvastam, hogy elegge jo es jarnak versenyekre is. Velemenyek? ;) Milyen arban van? Sajat lovam sajnos nincsen :(

2015. szept. 28. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Marshal Star Lovas Sportiskola


Telefonszám: 0630/756-26-22

Email: lovaglas.hu@gmail.com


Árat itt tudsz kérdezni. Nem ismerem a helyet, de általában amikor új helyet keresek, akkor adok nekik 1-2 alkalmat, és csak utána döntök.

2015. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak látásból ismerem a helyet, de vannak olyan dolgok amik nem tetszenek. pl. baromira soványak a lovak, legalábbis pont láttam mikor hozták őket és egy-kettő szinte állatvédőgyanúsan sovány volt (halottam olyan pletykákat, hogy azért jöttek új helyre hogy hízzanak, szóval nem tudom jelenleg milyen állapotban vannak). A másik meg csak az én személyes véleményem, de volt hogy láttam egy-két edzést és én frászt kapok azoktól akik ilyen nyafogós hangon, kissé kényeskedve oktatnak.

Ezektől függetlenül egy próbát megérhet, hisz én se vonhatok le róluk ennyiből messzemenő következtetéseket.

2015. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Gyere hozzánk nyugodtan! Marshalos vagyok 8 éve. Hidd el megéri. Lovaink remek állapotban vannak. Küldök róluk privátban vagy facebookon szívesen képet illetve további imformációt is! Irj nyugodtan!
2015. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom.
2015. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3. Hallottál pletykákat... Aha, pletykák és nem tények. A lovak mind nagyon jól érzik magukat, egyáltalán nem soványok. Van díjugratásra, díjlovaglásra lehetőség. Osztálylovaglás nálunk nincs, mindenkivel egyénileg foglalkoznak, így sokkal eredményesebb, gyorsabb a fejlődés is:) Az edző nagyon kedves, minden tanítványára odafigyel, támogatja. :) Sokat versenyeznek, és a lovasok mindig elég szép helyezéseket érnek el.:) A társaság aranyos, családias.

Mindenféle képen ajánlom neked hogy próbáld ki! ^-^

2015. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A pletykákat nem arról hallottam hogy soványak, hanem arról hogy majd felhíznak. Azt hogy soványak azt a két szememmel láttam, de még tavasszal, azóta bőven változhatott a helyzet én csak azt mondtam amit akkor láttam.

2015. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a pletyka nem igaz, de mindegy. ;) :D
2015. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!