Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját ló? Bértartás ár? Többi...

Saját ló? Bértartás ár? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már 7 éve lovagolok, azon a szinten vagyok, hogy ugratok, versenyezgetek(Ilyen vágtás, ügyességis). Már nagyon vágyom egy saját lóra. Kiskorú vagyok, 14 év alatt, még nem dolgozhatok diákmunkában sem. Szüleim azt mondják, hogy vennének nekem lovat, de a bértartás nem olcsó mulatság.TUD VALAKI 60000 ALATTI BÉRTARTÁSÁRÚ LOVARDÁT? Olyat, ami viszont jó és tiszta is, közel BP. 18.-kerhez. Most az Akadémia Lovasiskolában lovagolok, elégedett is vagyok vele, de havi 70000 ft. Sos!!

2015. szept. 29. 17:24
1 2
 1/11 TündésMia válasza:
Szia a 17. Kerületben van egy lovarda a Rákóci utcán csak bértartással foglalkoznak de nagyon jó helye van a lovaknak havi 50 a bértartás és nagyon kedves a tulaj :)
2015. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ mi az igényed. Ha nem zavar, hogy sokat sáros a lovad, sáros a pálya, nincs fedeles és a lovad ridegben van akkor 30-40 ezer körül van az ár.

Ha neked fontos a fedeles, meg a box, meg mindenféle lónak felesleges extra, akkor 50-60 ezertől indulnak az árak. És ugye ehhez jön még a kovács, oltások...stb

2015. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, megnézem :)

Második: Persze, tudom, csak azért a 70000-et sokkalom. Olyan 50-60 000körüli árra gondoltam.

2015. szept. 30. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

B+ ha a 70.000 forintocskát sajnálod a lovadtól havonta a bértartásban, akkor inkább ne is vegyél. Vágtás, ügyességis szinten vagy.... drága, tudod az szar se, az még az alap se. Ne vegyél lovat, főleg ha csak 14 éves kisgyerek vagy. Sőt, nem te vennéd, hanem anyuciapuci. Akkor legyen lovad, ha már meg tudod venni és fizetni havonta egy drága lovardát és mellette az egyéb költségeket és meg tudsz élni jól és persze ha már tudsz lovagolni. Mert ez nem nevezhető annak, majd ha leteszel valamit az asztalra. :D Tudod,7év lovagolgatás a legnyugisabb iskolalovakon,semmi.Be tudsz lovagolni egy lovat? Tudsz velük kezdeni valamit,ha el van rontva? Tudod fizetni a lovat egyedül? Tudsz egyedül terepezni? Értesz hozzájuk?

A választ helyetted is megmondom,mert evidens: NEEEEEM!

Tehát, továbbra is lovagolgass a nyugis,3lábra sánta pistikén, vágtatgass. Ló neked minek,kislányka? Barbilókellnekedilyenkicsikorban:333

2015. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
KISLÁNY VAGY MÉG,NEM KELL NEKED LÓ!!!!!!!!!!!!
2015. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként, kedves 3., azt a lovat vennénk meg, amin 7 éve lovagolok....És nyugi, nem sajnálom, de annyi azért drága, láttam teljesen rendes bértartású lovardát, ahol 50000 volt az ár...És az lehet, hogy a szüleim vennék meg, de ha munkába állhatok, első dolgom lesz...És nem mindegyik iskolaló feltétlenül nyugodt...Ha nem momdasz választ a kérdéshez, ne kommentelj..
2015. okt. 1. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó két kommentelőből csak árad az irigység.

A témához nincs mit hozzászólnom.

És akkor tessék lehurrogni azokat is, akiknek már 7-8 évesen van lovuk, és már 10 évesen versenyeznek. Szerinted ők saját pénzből fizetik? ;)

2015. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2015. okt. 1. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
3as 4es kommentelő gratulálok vegyétek el szerencsétlen kedvét az egésztől -.- kedves kérdező lovarda témában sajnos énsem tudok hozzászólni de ne add fel a lovaglást semmiért :) és sok sikert a továbbiakban :)
2015. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne foglalkozz a 3-4-es kommentelővel, mert egyébként én 14 éves vagyok és nekem is van lovam és azt sem én fizetem. Sajnos BP-n nem tudok olcsó lovardát csak Győr közelében szóval ebben nem tudok segíteni. Csak annyit akartam hogy a 3-4-es kommentelő ne vegye el a kedvedet a lovaglástól és a lótartástól nagyon jó dolog. :-) Sok sikert!!
2015. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!