Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az Árgyélus lovasudvar még ma...

Az Árgyélus lovasudvar még ma is működik?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen árú az oktatás?
2015. okt. 1. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

[link]

A honlapjuk meg megvan. Ha felhivod oket, akkor megtudod. Boccs, hogy nem en telefonalok, de beirtam helyetted a google e -.-

2015. okt. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én még a nyáron szerettem volna kipróbálni náluk a lovaglást. Felhívtuk őket, kaptam időpontot, de az eső elmosta. Felhívtuk őket másnap, de a férfi azt mondta, nem lesz lovagoltatás már többet. Kicsit furcsa volt ez az éles váltás, és nekem nem tűnt annyira megbízható embernek. Amúgy 2 ló van ott elvileg.

Szerintem már nem lehet ott lovagolni, de azért persze megpróbálhatod felhívni őket.:)

2015. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Kedves" első! Képzeld, ezt az oldalt én is megtaláltam, ám ha neked is van szemed, láthatod, hogy 2009ben frissítették, ezért gondoltam a telefon előtt felteszek itt egy kérdést ugyanis képzeld, lehet van olyan ember aki járt már a helyen és tud nekem választ adni. :) Remélem örömöt leltél abban, hogy belémköthettél. :)


Második válaszoló: köszi szépen az infót. Első sorban olyan helyet szeretnék ami nem kimondottan lovarda. Szóval ahol nem robotként hajtják reggeltől estig a lovakat.

2015. okt. 6. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
íííAkkor most megint "belédkötök" Nem lett volna gyorsabb és egyszerűbb kapásból felhívni? -.-' sok ész -.-'
2015. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, ugyanis a tapasztalatok többet mondanak. Tudod, az emberek a szart is megpróbálják eladni. "észlény" :)
2015. okt. 6. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kerdezted megva e meg es .ennyibe kerul. Ez egy telefonnal azonnal kiderult volna. Es az eszleny onmagaban becmerlo. Nem kell az idezojel. Hulye vagy fiam. Ullj le. Egyes.
2015. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen persze, jajj most halálra sértettél. Imádom az ilyen fotelharcosokat mint te, tipikus gyáva ember :D De nembaj, jót nevettem rajtad. :D
2015. okt. 6. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszihopata miért ír kérdést? Semmi sértő nem volt 1-es válaszában.
2016. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!