Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról?

Vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]

#lovaglás #ló #lovasudvar #magyarsportlo #martinek
2015. máj. 25. 13:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2015. máj. 25. 14:02
 2/16 anonim válasza:
Nekem az eladó lovak közül Eszter tetszett a legjobban, bár a patái nem éppen szépek. Amit te linkeltél, ránézésre arányosnak tűnik, talán a feje kicsit kicsi, de lehet, hogy csak a képbeállítás miatt, és a lábai is vékonykának tűnnek, a csüdje pedig túl hosszúnak (a környezetemben van egy ilyen ló, könnyebben lesérül, nem lehet annyira terhelni, de az a ló díjugratott). Attól is függ mire szeretnéd egyébként használni, mert azt írják hobbira és tenyésztésre alkalmas, és jó lenne róla látni több képet, videót, hogy hogyan megy nyereg alatt.
2015. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van ebben a lóban arab rendesen, makacs is a drága. Mire kéne és mennyire vagy gyakorlott lovas?
2015. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Most látom, hogy linkeltél, bocsi.
2015. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy makacs? Gyerekek lovagoljak a lovasudvar kepein
2015. máj. 25. 14:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Most belenéztem a galériába, de én nem látok gyereket ezen a lovon. A videón viszont látszik, hogy erősen fogja a ki lovagolja, többször akar sebességet váltani és a ló nem veszi a lapot azonnal, ő menne, hányja a fejét.

a fején alkatán látszik, hogy sok benne az arab.

Lehet egy nyugodt ló, de biztos megvan a saját akarata, és ugrásra biztos nem való. terepre viszont tökéletes, ha van aki tudja fogni

2015. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2015. máj. 25. 15:05
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk sokat lovagoltam egy makacs lovat aki mindig az afolotti jarmodba akart menni es megtanultam milyen eros kezzel kell fogni oket :)
2015. máj. 25. 17:15
 9/16 anonim ***** válasza:
arabot lovagoltál?
2015. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyébként tippelgethetünk, de ha tényleg érdekel a ló akkor menj le, nézd meg, ülj fel rá. és akkor majd látod, hogy neked való-e
2015. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!