Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Monte Vigo, Cinkotai Lovasudva...

Monte Vigo, Cinkotai Lovasudvar, Airport Ranch, Akadémia lovasiskola vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni lovagolni és eddig ezt a négyet találtam, ami közel is van hozzánk. Mindegyikről olvasgattam itteni véleményeket, de nagyon szidták mindegyiket. Tényleg ennyire rosszak? Vagy tudnátok még olyan lovardákat írni, amik jók (vagy legalább érdemes megnézni) és mondjuk az Újhegyi uszodától legfeljebb 1 óra buszozásnyira van?

2015. júl. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A cinkotaiban csak lehúznak ,amíg új ember vagy 1-2 hónapig foglalkoznak veled utána csak le leszel szarva és a büdös életben nem fejlődsz tovább. A lóállományról már nem is beszélek,választhatsz ,hogy a sánta gebére ülsz vagy a kehes re,ha 2 re van megbeszélve edzés,tuti 5 re oda is ér majd valaki (jóesetben) aki kergeti 1 órát alattad a lovat. A monte Vigoba normálisabb emberek vannak,csak az sem jó hely lovardának,meg a lovak ott is gyatrák. Kőbányán az uszodánál sajnos nem tudok én mondani,de erről a kettőről ezt biztos állítom és megerősítem ,hogy tényleg ennyire rosszak.
2015. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az Akadémia is kritikán aluli... Ne, is annyira a ló, mint az emberi tényező, a hozzáértés hiánya. Aki meg ért hozzá az nem foglalkozik olyannal, aki nem saját lóval megy oda és versenyzik lehetőleg ugróban... Illetve én anno ezt hallottam ismerősömtől, aki nagyon csalódottan jött el onnan pár alkalom után.
2015. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) A Monte Vigot nézegetem nagyon, valószínűleg oda megyek először kipróbálni a dolgot.

Írjatok majd még lovardákat kérlek, ha tudtok! Várom még a véleményeket! :)

2015. júl. 16. 01:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Cinkotai Lovasudvarban lovagoltam... és el is mentem. Nem tudom ki oktat most ott, az oktatóm már más lovardában van, amit ajánlok ( Csömöri Sportlovarda), de Cinkotán,... Ne próbáld ki. :-). Remélem segítettem. (Mellesleg cinkotáról konkrétan megmentettek egy loat, azzal, hogy megvették...) A többi említett lovardáról semmit nem tudok... Egyébként a Cs.Sportlovarda 25p. a 13. ker.-ből :-)
2015. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, Cinkotaira nem megyek :). Köszi az ajánlást, 1 óra buszozásra van tőlem a Csömöri lovarda szóval majd megnézem azt is, köszi! :)
2015. aug. 17. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Az Akadémia nagyon jó , kedves környezte és jó lovak!
2015. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Elég régiek a kommentek, így gondoltam írok valami frisset.

Én az Akadémia lovardába járok több éve az anyukámmal.

Csak képzet oktatók dolgoznak ott, mindenkinek van valamilyen lovas végzettsége.

A lovak egészségi állapotára nagyon odafigyelnek, egyik se sovány (sőt.... :) )

Én szeretek odajárni, mindig jó a hangulat!

2018. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Monte Vigo egy sz@r már bocsánat a kifejezésért!
2018. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!