Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora az a póni, amelyik elbír?

Mekkora az a póni, amelyik elbír?

Figyelt kérdés
Lovat szeretnék majd venni(16 vagyok, de a szüleim már beleegyeztek), lehetőleg minél kisebbet, mert imádom a pónikat, kislovakat. Persze, a nagyokat is, de ezek a szívem csücskei. Magas vagyok, 177 centi, de csak 50 kiló. Körülbelül mekkora az a póni, ami elbírna? Az alsó határ érdekelne. Magasság és tömeg. (Fajtát is ajánlhattok, de az igazából nem számít. )

2015. okt. 10. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel elég magas vagy még a kisló kategória is viszonylag alacsony a számodra, mert gondolom hosszú a lábad, és ha a ló hasa alá ér úgy elég nehéz segítségeket adni.

Ami szóba jöhet, nagyobb haflingi, fjord, shagya arabokból is vannak 150-155 cm körüliek, illetve a quarter sem túl magas lófajta, ráadásul nyakas-faras :)

2015. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linó03 ***** válasza:
Hát ha nem zavar, hogy nincs csizmasegítség, ahogy az első írta, egy masszívabb welsh már elbír. Én 60 kiló vagyok, egy 125 centis, vastagabb fajta welsh félvér herélt repít mint a golyó, de kényelmetlen a csizmasegítség.
2015. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linó03 ***** válasza:

Meg arra is gondolj, hogy még nőni fogsz. Hucul kaliber, amit szerintem súllyal nem nőhetsz ki.

2. voltam

2015. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!