Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek így lenne értelme? Vagy...

Ennek így lenne értelme? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kanca csacsit. A tervem a lovaglás lenne vele. Tapasztalt lovas vagyok, már 9 éve lovagolok és régóta szeretnék egy csacsin szamaragolni. A hirdető azt mondta, hogy lehet rajta lovagolni is, kezes, kocsit is húz, 6 éves kanca. Macerásabb mint lovon lovagolni? Sokkal?
2015. okt. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

A szeretnél szamaragolni és szeretnél venni egy szamarat csak nekem nem ugyan az?

Szerintem hülyeség. Miért nem lovat veszel? A kettő azért közel sem ugyan az.

2015. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia barátnőmnek van egy szamara és rajta szoktak ülni rendesen,kantárra meg nyereggel de ott van mellette egyló is és így ketten vannak,azt nem tudom,hogy közrejátszik e benne. De több ismerősöm is "szamaragol". :) ha veszel csacsit akkor sok sikert hozzá :) remélem segítettem
2015. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csodát azért ne várj tőle. Rohadt egy makacs állat,100 szor olyan nehéz lovagolni mint egy lovat. Macerás, ha az nem akar menni nem is fog akkor sem ha megfeszülsz rajta. Ugyanakkor előnye az h szívósabb a lónál és igénytelenebb de én inkább kihagynám.
2015. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!