Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme ennek a testtömegi...

Van értelme ennek a testtömegindex kalkulátornak? Ez szerintem hülyeség.

Figyelt kérdés

[link]

Azt adta ki, hogy túlsúlyos vagyok. Egy hónap múlva leszek 14 éves, úgyhogy beírtam 14 évvel is. Ennél már normális testúlyú vagyok. Aha, szóval most túlsúlyos vagyok, egy hónap múlva meg normál leszek? Meg amúgy is, csak túlsúlyos meg normál testalkatú létezik? Közötte nincs semmi? Én sosem gondoltam magam kövérnek, és most nagyon elkeseredtem. Ennek lehet hinni? 13l



2015. márc. 9. 16:38
 1/4 |Orfeusz| válasza:
Gyerekekre nem számolnak jól, mert ott még sok eltérés lehet. Felnőttekre nagy vonalakban tud információt adni.
2015. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak hát ugye ez direkt gyerekeknek való, azért gondoltam, hogy jó lehet...egy másiknál is megnéztem, annál is a túlsúlyos kategóriában vagyok, de ha egy kilóval kevesebb és 14 éves lennék, akkor teljesen normális lenne a súlyom.

Akkor nem vagyok túlsúlyos? Ne foglalkozzak ilyenekkel?

2015. márc. 9. 17:21
 3/4 anonim válasza:
Szeretnék gratulálni neked, mint az első lánynak az elmúlt másfél hónapban aki ezt nem úgy említette, hogy: ezt írta hogyan fogyjak le?, hanem megkérdőjelezted, jól tetted az egész egy nagy rakás sz*r.
2015. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó...köszönöm. :D

Azért nem vagyok hülye, nem fogok mindent azonnal elhinni, amit olvasok.

2015. márc. 11. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!