Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálhatta ezt?

Szaszito0801 kérdése:

Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 hónapja járok egy lovardába (tudom nem sik idő) de elkellett mennem egy lóért hátra amin én szoktam lovagolni és mikor rá akartam tenni a vezető szárat akkor harapott rúgott meg 2 lábra állt aztán visszamentem az edzőmért és vele együtt tudtam kihozni őt! Mitől lehetett ez!?? Egyszerűen rossz napja volt vagy mi?? Meg a zablát se engedte hogy én tegyem be! Most nagyon félek van okpm a félelemre vagy nincs?? Mit csinálhattam rosszul?? Nem mentem hátulról oda nem tettem hirtelen mozdulatot stb... mi lehet az oka?? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2015. okt. 31. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak sima rapli.mert veled megteheti.Kipróbálta,sikerült neki.Sajnos máskor is meg fogja csinálni,ha nem tudatot vele,hogy te vagy a főnök nem ő.Az edző ki tudta hozni szóval tényleg ez a baj.Nem tisztel.Megbüntetted érte?Mert ezt nem csinálhatja,ez életveszélyes.Ha mással is elkezdi..estelg éppen rosszkor rossz helyen és kész a baj.Erre nagyon oda kell figyelni! Edző segítségével gyorsan korrigálni ezt a hibát.Edző ott legyen,mert rosszul is elsülhet. Nem az van,amit ő akar,ha úgy dönt nem dolgozik,akkor sem haggyuk.Feljebb legyen nála az ember a rangsorban! Sok sikert!
2015. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De elég felelőtlenül mondták neked, hogy Menj a lóért, főleg ha tudják hogy ilyen. Csak edzővel, vagy tulajjal Menj a lóhoz és csinálj vele bármit is. Nagyon tapasztalatlan vagy még, és nem kevés idő mire tapasztalatot szerzel. Csak óvatosan. Ezt majd neked kell lejátszani a lóval.
2015. nov. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudja h te veled megcsinálhatja
2015. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló mondott.

Az edződet ismeri, tudja, hogy ő a főnök. Rolad pedig azt tudja, hogy mivel kezdő vagy, kicsit meg bizonytalan. Velem is volt mar ilyen. Lényeg, hogy következetes legyél. Dicserj, ha ügyes, szidás, ha nem. Hidd el, az első ilyen alkalom nehéz, de ha legközelebb ilyet csinál, és te tudatod vele, hogy márpedig most az lesz amit te akarsz, akkor többet ezzel nem fog próbálkozni.

2015. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!