Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gödön jó lovarda?

Gödön jó lovarda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem rég költöztem Gödre és érdeklődni szeretnék hogy tudnátok-e ajánlani itt lovardát?Ill. a közelben.Főként angol de western stílus is lehet.Jó lenne ha pár sor véleményt írnátok a lovardáról ill. hogy milyen lovaik vannak

Előre is köszönöm



2015. nov. 1. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Marshal Star lovas sportiskola Alsó gödön van ! Miklós Fruzsina az edző nagyon jó lovak vannak jók az edzések versenyzési lehetőség is van !
2015. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szálender tanya

Főként westernes hely de én nagyon szeretem. A Marshall se rossz de nekem van egy-két fenntartásom a hellyel szemben....

2015. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szálenderbe járok én is, ott is van angol nyereg ha nagyon ragaszkodsz hozzá. Én ott tanultam és szerettem meg a western stílust, szabadabb int az angol és könnyebb is sokkal, jók a lovak bár a pónik nem a kedvenceim mert nagyon akaratosak önfejűek. Sajnos mostanában nem sokat tudtam menni oda mert sokat kellett tanulnom. Árban is nagyon jó hisz fél óra 2000ft 1 óra pedig 3000ft , illetve nagyon kedvesek és nem csak az van hogy felültetnek hanem neked kell lecsutakolni felnyergelni bevezetni a helyére. Persze segítenek ha nem megy. Versenyek is vannak ha érdekel meg ha jo lovas vagy, terepre és kirándulni is sokat járunk.
2015. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Szálenderről sok jót hallottam de a Marshalról nem.Esetleg a lovakról tudnátok mesélni?
2015. nov. 14. 18:24
 5/8 A kérdező kommentje:
2 húgom is van és ők is jártak az előző lakhelyünkön de csak pónin lovagoltak.Szóval előny ha van póni a lovardában
2015. nov. 14. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp ajánlom, 5 póni van ebből 4 rendszeresen van lovagolva, kettőn versenyezni is lehet.
2015. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a nagyobb lovakkal lehet versenyezni?
2015. nov. 21. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze :) Ha érdekel részletesebben írj privátban!
2015. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!