Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért veszik annyian komolyan...

Miért veszik annyian komolyan az itt feltett "lovat akarok", "szüleim lobat vettek nekem", "ló kikőnyörgése" kérdéseket?

Figyelt kérdés
Árad belőlük hogy kamu és a kérdezők unalmukban provokálják a válaszadókat.

2015. nov. 2. 05:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*belőlük, hogy
2015. nov. 2. 05:37
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos hogy kamu. Lehet tényleg szeretne lovat, csak nincs tisztában a tartással a saját helyzetükkel stb stb... Nyafog, mert gyerek. Biztosan van aki komolyan gondolja.
2015. nov. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Majd 10évig foglalkoztam bértartással, oktatással. Rengeteg kölyök sírását hallgattam végig arról, hogy ő mennyire akar lovat. Tényleg sok ilyen kölyök van akik képesek a végletekig elmenni a hisztivel. Simán belefér ez is. Nyilván van közte bőven kamu, de sajnos igaz is.
2015. nov. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen, sok gyerek, és felnőtt is arra vár, hogy na majd megkapja a lovát a szüleitől... Kezdjük ott, hogy van egy 20 valahányéves nő, aki a szüleitől várja, hogy vegyenek neki lovat, mikor szegény szülők már nyugdíjba mennének. :/ Viszont vannak elkényeztetett kölkök is, hármat is ismerek, akik csak úgy találomra, a kislányomnak veszek egy pónit, nem baj, hogy életében nem lovagolt. Én 4 éves korom óta lovagolok, most 13 éves vagyok, és gimnáziumra összegyűjtöm a pénzt egy lóra. Diákmunkát is vállalok, így a tartását is tudom fizetni. :)

Gyerekek, van egy jó tanácsom: ne érzelmi zsarolással, ne durva megbántásokkal és lelkiismeret-furdalásos dolgokkal "kérjetek" lovat, mert az embertelen. Gyűjtsétek a pénzt, vállaljatok diákmunkát, ne költsétek el a zsebpénzeteket, és akkor 2-3 év múlva lehet szó saját paciról. :)

2015. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Amikor már naponta teszik fel a kérdést akkor egyértelmű h kamu.Nem igaz h nem látja h tegnap vagy pár órája egy másik idióta ugyanezt már megkérdezte ,a sok hülye meg képes óránként monológot írni nekik válaszként mikor úgyis az lesz a vége h Ő már igenis ért hozzá és mindenki irigy meg féltékeny rá. Ez megy 5 oldalon utána.. Ilyen kérdésnél meg a sok laikus is kiélheti magát,homokozhat egyet ,ide tud írni bőven rizsát ha már értelmes kérdésekhez soha nem szól hozzá.
2015. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
10:24 es . "Diákmunkát is vállalok, így a tartását is tudom fizetni. " az jó akkor te tudsz valamit mert másoknak fix jövedelmű bejelentett főállás mellett (nem szar alibi diák"munka") nem engedhetik meg maguknak a ló tartását. Szóval elég valószínű h te a szaros diákmunkából majd EGYEDÜL ÖNERŐBŐL lovat tartasz. Mielőtt osztod másnak itt az észt vedd ki a kezed a biliből,próbálj meg számlákat is fizetni és utána gyere vissza és mondd h lovat tartasz a kölyökmunkából .
2015. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

És mi van,ha pl.kólikás lesz a ló és több százezres állatorvosi számlát kell(ene)kifizetned diákmunkából?

Egy ilyen gond bármikor előjöhet.Ha műteni kell a lovat,az összeg a milliót is közelitheti!

A volt főnököm lova súlyos kólikás lett,az Egyetemen műtötték.Bent is kellett tartani komplikáció miatt,a végszámla majdnem egymillió volt,a ló pénzbeli értékének kb.ötszöröse.

Ilyen esetben mit csinálsz?

2015. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Majd az állatorvost is a bruttó 600 ft os diákbéréből fizeti. Hiába ezek a kis ribikókák tudnak valamit
2015. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedves hetes válaszoló. Szerinted hány ember tudja zsebből kifizetni a milliós költséget azok közül, akinek van lova?
2015. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!